Zmiana w terminarzu gier kontrolnych - weekend bez meczu

Zmiana w terminarzu gier kontrolnych - weekend bez meczu

W najbliższy weekend, dokładniej w niedzielę o godzinie 18:00 miał zostać rozegrany trzeci mecz kontrolny seniorów w tym roku. Nastąpiła jednak zmiana i spotkanie z TPS Winogrady (IV-liga) rozegrany zostanie w czwartek 20.02 o godzinie 18:30 na nowo otwartym boisku na Poznańskim Morasku.

Tym samym najbliższy mecz sparingowy Huraganiści rozegrają w przyszłą środę o godzinie 17:00 w Swarzędzu z miejscową Unią.

Będzie to z pewnością najtrudniejszy sparingowy pojedynek czerwono-czarnych w okresie przygotowawczym. Unici są głównym kandydatem do wygrania wielkopolskiej IV-ligi.

Po rundzie jesiennej zajmują w ligowej tabeli drugie miejsce ze stratą punktu do lidera - LKS Gołuchów. Zawodnikiem Unii jest wychowanek HP - Jan Paczyński.

Poniżej aktualny terminarz gier kontrolnych seniorów. (gk)

 powrót

Podobne Newsy

 • Seniorski raport zdrowotny
  16 lutego 2024 r.
  Seniorski raport zdrowotny

  Cztery tygodnie treningów za, cztery przed. Huraganiści są na półmetku przygotowań. Zaglądamy do "szatni" aby poinformować jak wygląda sytuacja zdrowotna naszej drużyny.

  więcej 
 • Dramat "Bryla"... Po dwóch tygodniach treningów czas na sparing
  2 lutego 2024 r.
  Dramat "Bryla"... Po dwóch tygodniach treningów czas na sparing

  Dwa tygodnie okresu przygotowawczego mają za sobą piłkarze pierwszej drużyny naszego klubu. Huraganiści zaliczyli w tym czasie sześć intensywnych jednostek treningowych.

  więcej 
 • Seniorzy wrócili do treningów
  22 stycznia 2024 r.
  Seniorzy wrócili do treningów

  W poniedziałek 22 stycznia na pierwszym treningu zimowego okresu przygotowawczego spotkali się seniorzy naszego klubu. Zajęcia poprzedziło spotkanie organizacyjne na którym trener Damian Ludwiczak przedstawił plan działań na najbliższe osiem tygodni pracy.

  więcej