Bardzo intensywny okres seniorów

Bardzo intensywny okres seniorów

Czwarty sparing na przestrzeni dwunastu dni rozegrali zawodnicy pierwszej drużyny Huraganu. W środę rywalem HP była ekipa Przemysława Poznań. Dodając do tego treningi, można śmiało stwierdzić, że czerwono-czarni rzetelnie przygotowują się do nadchodzącej rundy wiosennej.

Pojedynek z trzecim zespołem V ligi rozegrany na boisku rywali w Poznaniu zakończył się wygraną gospodarzy 2:1 (1:0).

Huraganiści zagrali tradycyjnie na dwie "11" dokładając poza zaliczeniem 45-ciu minut na boisku trening biegowy. Gola dla HP w drugiej części gry zdobył Maciej Ratajski.

Skład - pierwsza połowa: Nowicki - Strosin, Fornalkiewicz, Matusiak, Maciejewski - Jakubek, Testowany, Chachuła, Wierzbiński, Paku-Tshela - Testowany.

Skład - druga połowa: Janicki - Trepka, Ratajski, Fornalkiewicz, Brylewski - Jędrzejczak, Drożdżyński, Górzyński Mazur, Testowany - Piceluk.

Zabrakło: Żołądkiewicz, Jóźwiak, Ciążyński, Witaszyk, Jesionkowski, Testowany oraz Muzyk, Kozłowski, którzy wiosnę spędzą na wypożyczeniach w innych klubach.

W najbliższą sobotę o godzinie 12:00 w Trzemesznie zagramy przedostatni sparing okresu przygotowawczego z Kujawianką Izbica Kujawska (IV liga kujawsko-pomorska). Dokładny terminarz i wyniki gier kontrolnych dostępny jest tutaj(gk)​

Sparing: Przemysław Poznań - HURAGAN 2:1 (1:0)

 • Sparing: Przemysław Poznań - HURAGAN 2:1 (1:0)
 • Sparing: Przemysław Poznań - HURAGAN 2:1 (1:0)
 • Sparing: Przemysław Poznań - HURAGAN 2:1 (1:0)
 powrót

Podobne Newsy

 • Niemożliwe nie istnieje 2...
  28 maja 2024 r.
  Niemożliwe nie istnieje 2...

  Mówią, że nic dwa razy się nie zdarza... Niestety niespełna dwa tygodnia po porażce w Poznaniu z Wiarą gdzie dwie bramki dla rywali padły w samej końcówce meczu czerwono-czarni w analogiczny sposób przegrali w minioną sobotę w Kórniku z Kotwicą...

  więcej 
 • Domowe przełamanie
  19 maja 2024 r.
  Domowe przełamanie

  Po dwóch poprzednich meczach na swoim stadionie w którym czerwono-czarni musieli uznać wyższość rywali, tym razem to wreszcie Huraganiści zeszli do szatni wygrani!

  Huragan pokonał w XXVIII kolejce LKS Gołuchów 3:1 (2:0) i po wpadkach Nielby i Lipna zrównał się z rywalami zdobyczą punktową.

  więcej 
 • Niczym Polska z Mołdawią...
  2 maja 2024 r.
  Niczym Polska z Mołdawią...

  Drugą porażkę z rzędu na własnym boisku zanotowali piłkarze Huraganu... Tym razem na Stadionie Miejskim w Pobiedziskach wygrała Ostrovia Ostrów Wielkopolski. Goście pokonali HP 2:1 choć do przerwy prowadzili czerwono-czarni. Była to XXVI ligowa kolejka. 

  więcej