Kolejny sparing za nami - coraz bliżej inauguracji

Huraganiści w minioną sobotę ponownie zmierzyli się z drużyną reprezentującą kujawsko-pomorską IV ligę. Tym razem rywalem HP była ekipa Kujawianki Izbicy Kujawskiej.

Czerwono-czarni wygrali 2:0 (1:0). W meczu w barwach HP wystąpiło 21. zawodników.

W pierwszej połowie do bramki rywali tuż przed przerwą trafił Mykhailo Mazur, który dobił rzut karny wykonywany przez Patryka Jóźwiaka. Z kolei tuż przed końcem meczu na 2:0 podwyższył Dawid Ciążyński. Skrót spotkania przygotowany przez PrusLee OnTour dostępny tutaj.

Już za dwa tygodnie pierwszy w tym roku mecz o stawkę, pucharowe starcie z Wartą Międzychód. Jeśli pogoda pozwoli mecz rozegrany zostanie w sobotę Pobiedziskach o godzinie 14:00, jeśli nie na sztucznym boisku w Poznaniu prawdopodobnie o godzinie 12:00.

W sobotę o godzinie 12:00 w Trzemesznie zagramy ostatni sparing okresu przygotowawczego z Notecią Gębice (kujawsko-pomorska klasa okręgowa). Dokładny terminarz i wyniki gier kontrolnych dostępny jest tutaj(gk)​

Sparing: Kujawianka Izbica Kujawska - HURAGAN 0:2 (0:1)

• Sparing: Kujawianka Izbica Kujawska - HURAGAN 0:2 (0:1)