Czy to już ostatni tydzień "blokady"?

Czy to już ostatni tydzień "blokady"?

Cztery tygodnie, tyle minęło od ostatniego wygranego 2:0 meczu ligowego seniorów z Lechitą.

Przypomnijmy, że po rozegraniu dwóch wiosennych kolejek "lockdown" po roku, po raz drugi z rzędu "zblokował" rundę rewanżową V ligi oraz rozgrywki i treningi grup młodzieżowych.

Czy możemy spodziewać się, że od przyszłego poniedziałku wszystko wróci do normy...? Na to pytanie odpowiedzi nie zna chyba nikt...

Nieokreślone zawieszenie w czasie, kolejne w odstępie roku w którym pozostają kluby z niższych lig to z pewnością najgorszy czas w funkcjonowaniu stowarzyszeń sportowych. Temat dotyczy oczywiście zarówno rozgrywania meczów jak i treningów grup Akademii.

Jedynym małym pocieszeniem w porównaniu do ubiegłego roku, jest na ten moment możliwość prowadzenia zajęć drużyny seniorów zgodnie z obowiązującym rozporządzeniem. Czerwono-czarni w ostatnich 4 tygodniach trenowali na własnych obiektach, zaliczyli 8 jednostek, a w miniony weekend rozegrali wyjazdowy mecz towarzyski z PKS Racot (V liga, grupa II).

W sobotni poranek w okrojonym składzie czerwono-czarni ulegli drużynie z powiatu kościańskiego 1:2 (1:1). Bramkę dla HP strzelił David Paku-Tshela. Na ten moment w najbliższą sobotę o godzinie 14. w Pobiedziskach towarzyskim rywalem Huraganu będzie Piast Kobylnica.

Jeśli w tym tygodniu obostrzenia, nie zostaną przedłużone, kolejnym ligowym rywalem po przerwie będzie Lechia Kostrzyn. Mecz rozegrany zostanie na własnym terenie w sobotę 24.04 o godzinie 14. (gk)

Sparing: PKS Racot - HURAGAN 2:1 (1:1)

 • Sparing: PKS Racot - HURAGAN 2:1 (1:1)
 • Sparing: PKS Racot - HURAGAN 2:1 (1:1)
 • Sparing: PKS Racot - HURAGAN 2:1 (1:1)
 • Sparing: PKS Racot - HURAGAN 2:1 (1:1)
 • Sparing: PKS Racot - HURAGAN 2:1 (1:1)
 • Sparing: PKS Racot - HURAGAN 2:1 (1:1)
 powrót

Podobne Newsy

 • Seniorski raport zdrowotny
  16 lutego 2024 r.
  Seniorski raport zdrowotny

  Cztery tygodnie treningów za, cztery przed. Huraganiści są na półmetku przygotowań. Zaglądamy do "szatni" aby poinformować jak wygląda sytuacja zdrowotna naszej drużyny.

  więcej 
 • Dramat "Bryla"... Po dwóch tygodniach treningów czas na sparing
  2 lutego 2024 r.
  Dramat "Bryla"... Po dwóch tygodniach treningów czas na sparing

  Dwa tygodnie okresu przygotowawczego mają za sobą piłkarze pierwszej drużyny naszego klubu. Huraganiści zaliczyli w tym czasie sześć intensywnych jednostek treningowych.

  więcej 
 • Seniorzy wrócili do treningów
  22 stycznia 2024 r.
  Seniorzy wrócili do treningów

  W poniedziałek 22 stycznia na pierwszym treningu zimowego okresu przygotowawczego spotkali się seniorzy naszego klubu. Zajęcia poprzedziło spotkanie organizacyjne na którym trener Damian Ludwiczak przedstawił plan działań na najbliższe osiem tygodni pracy.

  więcej