Dramat "Bryla"... Po dwóch tygodniach treningów czas na sparing

Dramat "Bryla"... Po dwóch tygodniach treningów czas na sparing

Dwa tygodnie okresu przygotowawczego mają za sobą piłkarze pierwszej drużyny naszego klubu. Huraganiści zaliczyli w tym czasie sześć intensywnych jednostek treningowych.

Oprócz zajęć na orliku oraz w hali z trenerem przygotowania motorycznego Michałem Włodarczykiem, w miniony poniedziałek spotkali się na warsztatach, które przeprowadził trener Jakub Ostrowski.

W najbliższą sobotę o godzinie 16. w Swarzędzu czerwono-czarni rozegrają pierwszy mecz kontrolny. Rywalem będzie piąty zespół V ligi Meblorz Swarzędz. 

Niestety wiosną na boisku nie zobaczymy na pewno Daniela Brylewskiego, który przez dwa tygodnie sprawdzany był w III-ligowej Polonii Środa. "Brylu" doznał zerwania więzadeł krzyżowych w kolanie... Zawodnik jest już po operacji, którą przeprowadził lekarz reprezentacji Polski w piłce nożnej dr Jacek Jaroszewski. Daniel jesteśmy z Tobą i czekamy na Ciebie!

Okres testowania w zespole ze Środy zakończył Mykhailo Mazur, który wiosną nadal będzie zawodnikiem HP. Z drużyną przygotowują się Krzysztof Chmielewski (bramkarz) i Ryszard Wierzbiński (pomocnik), którzy zakończyli wypożyczenia do innych klubów. Od pierwszego treningu z zespołem trenera Damiana Ludwiczaka trenuje jeden testowany zawodnik, a w sobotnim meczu z Meblorzem łącznie zagra trzech piłkarzy przymierzanych do gry w HP.

Plan gier kontrolnych dostępny jest w zakładce Seniorzy -> Sparingi. Początek ligowych zmagań Wielkopolski ZPN zaplanował na weekend 16/17 marca. Pierwszym ligowym rywalem w rundzie wiosennej będzie drużyna Polonii Kępno. (gk)

Dwa tygodnie zimowego okresu przygotowawczego

 • Dwa tygodnie zimowego okresu przygotowawczego
 • Dwa tygodnie zimowego okresu przygotowawczego
 • Dwa tygodnie zimowego okresu przygotowawczego
 • Dwa tygodnie zimowego okresu przygotowawczego
 • Dwa tygodnie zimowego okresu przygotowawczego
 powrót

Podobne Newsy

 • Huraganiści w Wielkopolskiej Kadrze Regionów
  9 kwietnia 2024 r.
  Huraganiści w Wielkopolskiej Kadrze Regionów

  Aż trzech zawodników Huraganu Pobiedziska znalazło się w Wielkopolskiej Kadrze Regionów, która już jutro rozegra mecz eliminacyjny do rozgrywek UEFA Regions` Cup. Początek meczu w Mogilnie o godzinie 14:00.

  więcej 
 • Seniorski raport zdrowotny
  16 lutego 2024 r.
  Seniorski raport zdrowotny

  Cztery tygodnie treningów za, cztery przed. Huraganiści są na półmetku przygotowań. Zaglądamy do "szatni" aby poinformować jak wygląda sytuacja zdrowotna naszej drużyny.

  więcej 
 • Seniorzy wrócili do treningów
  22 stycznia 2024 r.
  Seniorzy wrócili do treningów

  W poniedziałek 22 stycznia na pierwszym treningu zimowego okresu przygotowawczego spotkali się seniorzy naszego klubu. Zajęcia poprzedziło spotkanie organizacyjne na którym trener Damian Ludwiczak przedstawił plan działań na najbliższe osiem tygodni pracy.

  więcej