Zebranie Komitetu Obchodów 100-lecia Huraganu

Zebranie Komitetu Obchodów 100-lecia Huraganu

W poniedziałek 22 stycznia na Stadionie Miejskim odbyło się spotkanie organizacyjne dotyczące programu obchodów jubileuszu 100-lecia istnienia naszego klubu. Na spotkaniu obecnych było 9. członków Komitetu.

Propozycje zarządu klubu przyjęte zostały z akceptacją i zadowoleniem ze strony burmistrza Ireneusza Antkowiaka, zastępcy-sekretarza Artura Ostatkiewicza, dyrektora OSiR Jakuba Waligóry oraz radnych Mikołaja Witaszyka i Piotra Wali. Po ostatecznym zatwierdzeniu programu będziemy o nim na bieżąco informować i zapraszać do wspólnego świętowania.

Ze strony MGKS Huragan w naradzie udział wzięli prezes Grzegorz Krawczyk, wiceprezes Leszek Grygier oraz członkowie zarządu Michał Walkowiak i Paweł Krawczyk. Grono członków Komitetu uzupełniają  p. Jacek Grzeczka, przewodniczący rady Józef Czerniawski oraz p. Łucja Kapcińska z referatu promocji UMiG. (pk)

Zebranie Komitetu Obchodów 100-lecia Huraganu

 • Zebranie Komitetu Obchodów 100-lecia Huraganu
 • Zebranie Komitetu Obchodów 100-lecia Huraganu
 • Zebranie Komitetu Obchodów 100-lecia Huraganu
 powrót

Podobne Newsy

 • Plan obchodów 100-lecia istnienia klubu
  20 marca 2024 r.
  Plan obchodów 100-lecia istnienia klubu

  Rok 2024 jest bardzo wyjątkowym w historii istnienia Huraganu Pobiedziska, ponieważ tym roku obchodzimy 100-lecia istnienia naszego Stowarzyszenia, którego data powstania została niedawno potwierdzona na rok 1924.

  więcej 
 • Adam Wróblewicz wzmacnia struktury organizacyjne Huraganu!
  6 marca 2024 r.
  Adam Wróblewicz wzmacnia struktury organizacyjne Huraganu!

  Miło jest nam poinformować, że od 1 marca nowa rolę w klubie tj. Kierownika ds. organizacyjnych objął Adam Wróblewicz, który przenosi się do nas na zasadzie transferu definitywnego z TPS-u Winogrady.

  więcej 
 • Przekaż 1,5% podatku na HP!
  29 lutego 2024 r.
  Przekaż 1,5% podatku na HP!

  Zgodnie z ustawą o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie każdy z Państwa może zdecydować o przekazaniu środków ze swojego podatku dochodowego za rok ubiegły na wsparcie dowolnej organizacji pożytku publicznego.

  więcej