Drużyny młodzieżowe zakończyły ligową rywalizację

Drużyny młodzieżowe zakończyły ligową rywalizację

W miniony weekend po raz ostatni w tym roku w ligowych rozgrywkach rywalizowały zespoły naszej Akademii. Rundę jesienną jako ostatni zakończyli zawodnicy orlików i młodzików. Warto zaznaczyć, że wszystkie drużyny rywalizujące w ligowych zmaganiach  rozegrały wszystkie spotkania zgodnie z terminarzem.

Drużyna orlików ostatni swój mecz zagrała w Środzie. Zawodnicy trenera Macieja Olejniczaka wygrali z Polonią 5:1 prowadząc do przerwy 3:1. Bramki dla zawodników rocznika 2010/2011 strzelali Jakub Sudoł (2), Dominik Pawlak, Wiktor Przydanek oraz Nikodem Olejniczak.

Wygraną rundę zakończyli również zawodnicy trenera Andrzeja Rittera. Zespół młodzików pokonał na wyjeździe Vitcovię Witkowo 3:1 (2:1) po dwóch trafieniach Kryspina Kaźmierczaka i golu Mateusza Stelmaszaka.

W najbliższym czasie na naszej stronie pojawią się podsumowania minionego półrocza na temat wszystkich naszych grup młodzieżowych.

Więcej ciekawych informacji dotyczących codziennego funkcjonowania Akademii Huraganu Pobiedziska, zdjęcia, relacje i ciekawostki znaleźć można na dedykowanym grupom młodzieżowym profilu na facebooku. Zapraszamy do odwiedzin i polubienia!

Terminarze, tabele oraz kadry drużyn w zakładce Akademia. Przypominamy również, że jeśli szukasz namiarów na trenera lub kierownika danej grupy, zajrzyj w zakładkę Klub -> Trenerzy/kierownicy lub Kontakt(gk)

 powrót

Podobne Newsy