Dwie drużyny młodzieżowe rywalizowały w miniony długi weekend

Podczas ostatniego, długiego weekendu tylko dwie drużyny z naszej Akademii rozegrały mecze ligowe - były to zespoły młodzika oraz trampkarza.

Zachęcamy do przeczytania krótkiego raportu jak poradzili sobie młodzi Pobiedziszczanie!

Młodzicy gościli w Swarzędzu, gdzie spotkali się z tamtejszą Unią. Derbowe spotkanie zakończyło się remisem 1:1. Po bardzo wyrównanej pierwszej połowie, młodzi Huraganiści udanie rozpoczęli drugą część meczu szybko otwierając wynik meczu za sprawą Jakuba Sudoła.

Niestety w końcówce meczu nie udało się zachować czystego konta i mecz w Swarzędzu kończy się podziałem punków.

Trampkarze na własnym boisku podejmowali zespół Concordii Murowana Goślina. Pierwsza połowa zakończyła się prowadzeniem młodego Huraganu 1:0, dzięki bramce Mateusza Krąkowskiego. Niestety w drugiej połowie goście byli dużo bardziej skuteczni od nas i dzięki zwycięstwu 2:1 zainkasowali komplet punktów. Był to ostatni mecz podopiecznych trenera Andrzeja Rittera w tym roku.

Przed nami ostatnie dwa weekendy z rozgrywkami ligowymi w tym roku, stąd jeszcze goręcej zapraszamy do kibicowania naszym drużynom!

Więcej ciekawych informacji dotyczących codziennego funkcjonowania Akademii Huraganu Pobiedziska, zdjęcia, relacje i ciekawostki znaleźć można na dedykowanym grupom młodzieżowym profilu na facebooku i w zakładce Akademia na naszej stronie. Zapraszamy do odwiedzin i polubienia! (ts/gk)