Zapowiedź - sobota, 13:00, HURAGAN - Polonia 1908 Marcinki Kępno

Zapowiedź - sobota, 13:00, HURAGAN - Polonia 1908 Marcinki Kępno

W najbliższą sobotę o godzinie 13. piłkarze Huraganu rozegrają ostatni mecz na własnym terenie w tym jakże udanym dla czerwono-czarnych 2021 roku. 

Do Pobiedzisk zawita drużyna z oddalonego blisko 170 kilometrów Kępna.

Dotąd zespoły miały okazję spotkać się tylko raz. W sezonie 2000/01 występując w III lidze w rundzie jesiennej drugiej kolejki spotkań Huragan mierzył się na wyjeździe w miejscowości Jankowy (wieś nieopodal Kępna) z drużyną LKS Lignomat wygrywając nieoczekiwanie 2:1.

W rundzie rewanżowej do Pobiedzisk zawitała już drużyna KKS Lignomat-Polonia Kępno, gdyż w przerwie zimowej doszło do fuzji i połączenia dwóch klubów, czyli III-ligowego LKS Lignomat Jankowy z IV-ligową Polonią Kępno. Po fuzji drużyna rozgrywała mecze w Kępnie a grali w niej praktycznie wszyscy zawodnicy Polonii Kępno.

18 marca 2001 w drugiej kolejce spotkań rewanżowych III ligi Huragan na własnym stadionie pokonał Lignomat-Polonię Kępno 1:0 (więcej o tym meczu tutaj) po bramce z 87 minuty której autorem był Paweł Kaczmarek.

Zawody, które rozpoczną się o godzinie 13:30 na obiekcie w Pobiedziskach poprowadzi trójka sędziów z Kolegium Sędziowskiego z Poznania. Głównym będzie Robert Szymkowiak, a pomagać mu będą Szymon Filip i Krzysztof Paluczek.

W przerwie meczu dla posiadaczy biletów i karnetów (informacja o biletach) tradycyjnie zostaną wylosowane nagrody. Więcej informacji o meczu w wydarzeniu na klubowym profilu na facebook.

Wynik meczu śledzić będzie można tradycyjnie na oficjalnym koncie klubu na Twitter (LINK). (gk)

 powrót

Podobne Newsy