Inauguracja w Pobiedziskach. Rywalem silny Leśnik Margonin!

Inauguracja w Pobiedziskach. Rywalem silny Leśnik Margonin!

W drugi dzień sierpnia rozpocznie się ligowa rywalizacja dla drużyny seniorów Huraganu. Pierwszym rywalem sezonu 2020/21 będzie ekipa Leśnika Margonin. Mecz jak każdy na własnym terenie rozegrany zostanie w niedzielę o godzinie 15. Już dziś serdecznie zapraszamy na pierwszy mecz o punkty po 258 dniach 21 godzinach i 15 minutach w wykonaniu HP!

Minimum 17 spotkań rozegrają czerwono-czarni w rundzie jesiennej nowego sezonu. 9 meczów na własnym terenie, 8 na wyjeździe.

Już na początek zawodników trenera Pawła Kutyni czeka bardzo trudne zadanie. Leśnik Margonin w minionym sezonie zajął w ligowej tabeli 3 lokatę tracąc do miejsca dającego awans 1 punkt lub... kilka minut. W marcu rozegrany został zaległy mecz Iskry Szydłowo z Leśnikiem, który zakończył się remisem 2:2. Nasi przyszli rywale stracili prowadzenie w końcówce przez co na drugie miejsce wskoczyła Iskra i ostatecznie, przez "koronawirusowe rozstrzygnięcia" awansowała do IV ligi.

Warto również przypomnieć, żę jesienią ubiegłego roku Leśnik wygrał w Pobiedziskach 6:3 (!). Zachęcamy do przypomnienia sobie tego spotkania -> HuraganTV (tutaj). Zespół z Margonina wymieniany jest w gronie drużyn, które walczyć będą o wygranie ligi, więc już w pierwszej kolejce nowego sezonu czekają nas spore emocje!

Poniżej prezentujemy "weekendowy" rozkład spotkań. Na dniach z pewnością poznamy również dokładne daty oraz godziny rozegrania meczów. (gk)

 powrót

Podobne Newsy

 • Seniorski raport zdrowotny
  16 lutego 2024 r.
  Seniorski raport zdrowotny

  Cztery tygodnie treningów za, cztery przed. Huraganiści są na półmetku przygotowań. Zaglądamy do "szatni" aby poinformować jak wygląda sytuacja zdrowotna naszej drużyny.

  więcej 
 • Dramat "Bryla"... Po dwóch tygodniach treningów czas na sparing
  2 lutego 2024 r.
  Dramat "Bryla"... Po dwóch tygodniach treningów czas na sparing

  Dwa tygodnie okresu przygotowawczego mają za sobą piłkarze pierwszej drużyny naszego klubu. Huraganiści zaliczyli w tym czasie sześć intensywnych jednostek treningowych.

  więcej 
 • Seniorzy wrócili do treningów
  22 stycznia 2024 r.
  Seniorzy wrócili do treningów

  W poniedziałek 22 stycznia na pierwszym treningu zimowego okresu przygotowawczego spotkali się seniorzy naszego klubu. Zajęcia poprzedziło spotkanie organizacyjne na którym trener Damian Ludwiczak przedstawił plan działań na najbliższe osiem tygodni pracy.

  więcej