Juniorzy z kolejnym zwycięstwem

Juniorzy z kolejnym zwycięstwem

Ostatnia kolejka w wykonaniu drużyn młodzieżowych Akademii Huraganu Pobiedziska była niestety daleka od pięknej złotej polskiej jesieni.

Z drużyn walczących o punkty, tylko juniorzy zainkasowali pełną pulę.

Granie co kilka dni nie posłużyło młodzikom. Podopieczni trenera Piotra Rogowicza w czwartek mierzyli się z UKS Śrem, a w sobotę gościli w Środzie Wielkopolskiej. Oba spotkania zakończyły się pewnymi zwycięstwami gospodarzy, którzy pozwolili wbić sobie tylko jedną bramkę.

Juniorzy pod wodzą trenera Adama Stachowiaka rozegrali bardzo dobre zawody w Zbąszyniu, gdzie pokonali miejscową Odrę. Po dobrym otwarciu meczu, już w 3 minucie do siatki rywali trafił Natan Tomczak. Gospodarze po 10 minutach doprowadzili do wyrównania i taki rezultat utrzymał się do przerwy. Ponownie dobre otwarcie zanotowali młodzi Huraganiści, którzy za sprawą Dawida Cieśli wyszli na prowadzenie w 51 minucie meczu. Ostatecznie wynik ustalił Maksymilian Chomicz, trafieniem w 87 minucie spotkania.

Ciężką przeprawę mają za sobą zawodnicy trenera Andrzeja Rittera, którzy przegrali z Lechitą Kłecko 6:2. Goście bardzo udanie rozpoczęli zawody, strzelając bramkę z rzutu karnego. Honorowe trafienia do Huraganu zanotował Mateusz Stelmaszak.

Bez klasyfikacji swoje turnieje rozgrywają żacy i orlicy. Był to drugi weekend z rzędu z udziałem naszych najmłodszych zespołów i zarazem kolejny, w którym zobaczyliśmy mnóstwo bramek i świetnych indywidualnych akcji!

Więcej ciekawych informacji dotyczących codziennego funkcjonowania Akademii Huraganu Pobiedziska, zdjęcia, relacje i ciekawostki znaleźć można na dedykowanym grupom młodzieżowym profilu na facebooku i w zakładce Akademia na naszej stronie. Zapraszamy do odwiedzin i polubienia! (ts)

 powrót

Podobne Newsy

 • Powstanie nowa drużyna dzieci z roczników 2016 i 2017
  28 września 2022 r.
  Powstanie nowa drużyna dzieci z roczników 2016 i 2017

  Od listopada tego roku w naszym klubie rozpocznie treningi drużyna skrzatów, czyli dzieci urodzonych w latach 2016 2017. Będzie to ósmy zespół trenujący w strukturach HP (seniorzy, juniorzy, trampkarz, trampkarz2, młodzik, orlik, żak oraz skrzat)!

  więcej 
 • Najmłodsi wkroczyli do turniejowej rywalizacji
  13 września 2022 r.
  Najmłodsi wkroczyli do turniejowej rywalizacji

  W mijający weekend o ligowe punkty walczyli trampkarze. Swoje turnieje rozegrały również zespoły orlika i żaka, jednak w tych kategoriach wiekowych Wielkopolski Związek Piłki Nożnej nie prowadzi ewidencji wyników.

  więcej 
 • Drugi weekend rywalizacji drużyn akademii za nami
  6 września 2022 r.
  Drugi weekend rywalizacji drużyn akademii za nami

  W pierwszy weekend września, trzy nasze zespoły rywalizowały w ramach rozgrywek organizowanych przez WZPN. Wszystkie mecze zakończyły się różnicą zaledwie jednej bramki, aczkolwiek tylko trampkarze zainkasowali komplet punktów.

  więcej