Kadra seniorów – ubyli. Dziękujemy!

Kadra seniorów – ubyli. Dziękujemy!

W przyszłej rundzie sezonu 2020/21 w czerwono-czarnych nie zobaczmy trzech zawodników, którzy reprezentowali Huragan w zeszłym, niepełnym sezonie. Bramkarzowi Mikołajowi Miczyńskiemu, obrońcy Mikołajowi Nowakowi oraz pomocnikowi Bohdanowi Trilowi dziękujemy za czas spędzonych w Pobiedziskim klubie i życzymy powodzenia na dalszej, nie tylko sportowej „drodze”!

Dla mierzącego 196 cm golkipera Mikołaja Miczyńskiego było to drugie podejście do naszego zespołu. Do drużyny Pawła Kutyni dołączył dokładnie rok temu przychodząc z Vitcovii Witkowo. W minionym sezonie zagrał w 10 meczach, spędzając na boisku 844 minuty, przepuszczając w tym czasie 16 bramek. „Miczi” jest obecnie w trakcie poszukiwania nowego klubu.

Również rok temu na zasadzie wypożyczenia z Unii Swarzędz do HP trafił Mikołaj Nowak. W tym czasie zagrał w 20 oficjalnych spotkaniach, spędzając na boisku 1546 minut. Najmniej bo tylko 3 mecze (192 minuty) zaliczył Bohdan Tril, który do zespołu dołączył w październiku zeszłego roku. Ukraiński pomocnik zdobył dwie ligowe bramki w meczu z Zamkiem Gołańcz i Czarnymi Czerniejewo. (gk)

 powrót

Podobne Newsy

 • Seniorski raport zdrowotny
  16 lutego 2024 r.
  Seniorski raport zdrowotny

  Cztery tygodnie treningów za, cztery przed. Huraganiści są na półmetku przygotowań. Zaglądamy do "szatni" aby poinformować jak wygląda sytuacja zdrowotna naszej drużyny.

  więcej 
 • Dramat "Bryla"... Po dwóch tygodniach treningów czas na sparing
  2 lutego 2024 r.
  Dramat "Bryla"... Po dwóch tygodniach treningów czas na sparing

  Dwa tygodnie okresu przygotowawczego mają za sobą piłkarze pierwszej drużyny naszego klubu. Huraganiści zaliczyli w tym czasie sześć intensywnych jednostek treningowych.

  więcej 
 • Seniorzy wrócili do treningów
  22 stycznia 2024 r.
  Seniorzy wrócili do treningów

  W poniedziałek 22 stycznia na pierwszym treningu zimowego okresu przygotowawczego spotkali się seniorzy naszego klubu. Zajęcia poprzedziło spotkanie organizacyjne na którym trener Damian Ludwiczak przedstawił plan działań na najbliższe osiem tygodni pracy.

  więcej