Kolejne mecze Akademii za nami

Kolejne mecze Akademii za nami

Ostatnia kolejka przyniosła pełną pulę rozstrzygnięć. Jako pierwsi mecz rozegrali juniorzy, którzy przez marcowy „lockdown”, intensywnie nadrabiają zaległości, grając w środku tygodnia. 

Podopieczni trenera Adama Stachowiaka musieli uznać jednak wyższość rywala. 

Lubońskiego Klub Sportowy okazał się lepszy na własnym terenie i wygrał 5:1. Honorowe trafienie dla Huraganu zaliczył Krzysztof Kozanecki.

Miłe złego początki - tak najkrócej można scharakteryzować mecz młodzików, którzy do przerwy prowadzili na własnym boisku 2:0 z drużyną Koziołka Poznań. Ostatecznie goście wygrali 3:2, zdobywając bramkę w doliczonym czasie spotkania. Bramki dla naszego zespołu zanotowali: Kryspin Kaźmierczak oraz Szymon Meisner.

Na kłopoty - Jakub Sudoł z zespołu orlika. Młodzi Huraganiści odnieśli kolejne zwycięstwo w tej rundzie, pokonując drugi zespół Polonii Środa. Goście po dobrym meczu i trzech trafieniach wspomnianego Sudoła, oraz jednym Tytusa Grabskiego wygrali to spotkanie 4:2.

Juniorzy po kilku dniach przerwy udali się do Owińsk. Pomimo lepszej gry, nie udało się zrewanżować za środową porażkę w Luboniu. Wynik w tym meczu otworzył Dawid Cieśla, jednak jak się okazało było to trafienie honorowe. Ostatecznie juniorzy przegrali 1:2.

Dobrą passę kontynuuje zespół rezerw, prowadzony przez trenera Roberta Raszewskiego. Drugi zespół seniorów wygrał w Uchorowie z miejscowym KS-em 2:1 (0:0). Było to już 3 ligowe zwycięstwo w tej rundzie na 4 rozegrane mecze. Zwycięstwo w tym meczu zapewnili Marcin Jesionkowski i Mikołaj Witaszyk. Warto odnotować, że w pierwszej połowie rzut karny obronił nasz bramkarz Marceli Hierowski.

Więcej ciekawych informacji dotyczących codziennego funkcjonowania Akademii Huraganu Pobiedziska, zdjęcia, relacje i ciekawostki znaleźć można na dedykowanym grupom młodzieżowym profilu na facebooku. Zapraszamy do odwiedzin i polubienia! (ts/gk)

 powrót

Podobne Newsy