Komplet punktów zainkasowany

W drugiej kolejce spotkań Huraganiści wygrali na własnym terenie z ligowym beniaminkiem Lechitą Kłecko 3:1. Mecz pierwotnie miał zostać rozegrany na wyjeździe, ale ze względu remont boiska w Kłecku został przeniesiony do Pobiedzisk. Warto zaznaczyć, że niedzielne spotkanie rozgrywane było w ponad 30-stopniowym upale, co z pewnością wpłynęło na widowisko.

Mecz, który zgromadził sporą liczbę widzów nie był porywającym widowiskiem. Zespół z Kłecka przede wszystkim skupił się na zabezpieczeniu własnej bramki. Wynik otworzył już w 3 minucie Dawid Ciążyński, który debiutanckiego w barwach HP gola głową zdobył po rzucie rożnym wykonywanym przez Piotra Trepkę

Dziesięć minut po przerwie wynik również po rzucie rożnym podwyższył wspomniany już Trepka. Na 3:0 trafił w 71 minucie wprowadzony w drugiej połowie David Paku-Tshela, który uderzył z prawej strony nie dając szans bramkarzowi rywali. Lechita gola jak się później okazało honorowego zdobył w 78 minucie. Przy uderzeniu z rzutu wolnego z ok. 20 metrów piłka odbiła się od jednego z Huraganistów i kompletnie zmyliła Sławomira Janickiego.

Gospodarze, którzy zaprezentowali się kibicom w Pobiedziskach w nowych strojach powinni dołożyć jeszcze "jakieś" trafienie, ale brakowało dokładnego tzw. ostatniego podania. Warto również zaznaczyć, że silny fizycznie zespół rywali ambitnie walczył od początku do końca meczu.

Za tydzień w niedzielę 16 sierpnia o 15:00 kolejny mecz na własnym terenie. Rywalem trzynasty aktualnie w ligowej tabeli z jednym punktem na koncie Płomień Połajewo. Już dziś serdecznie zapraszamy!

Skład: Sławomir Janicki - Marcin Pająk, Maciej Ratajski, Piotr Trepka (60' Łukasz Maciejewski), Daniel Brylewski - Dawid Ciążyński (71' Mikołaj Witaszyk), Bartosz Żołądkiewicz (60' Jakub Matusiak), Patryk Jóźwiak, Eryk Drożdżyński (63' Ryszard Wierzbiński), Marcin Jędrzejczak (46' David Paku-Tshela - Adam Niedzielski (46' Mateusz Chachuła. Ponadto w kadrze: Maciej Duszyński. (gk)

II kolejka ligowa: HURAGAN - Lechita Kłecko 3:1 (1:0)

• II kolejka ligowa: HURAGAN - Lechita Kłecko 3:1 (1:0)