Lubuski czwartoligowiec górą w grze kontrolnej

Lubuszanin Drezdenko, piąty aktualnie zespół lubuskiej IV ligi był trzecim sparingowym rywalem HP. Na boisku w Szamotułach w środowy wieczór 2:0 wygrali rywale, choć do przerwy utrzymywał się bezbramkowy remis.

Dziewiętnastu Huraganistów zaliczyło kolejną meczową jednostkę treningową. W meczu, który rozpoczął się o godzinie 20:00 bramki padały tylko w drugiej połowie. Rywale na listę strzelców wpisali się kolejno w 66' i 86' minucie gry. Drugiego gola dla rywali zdobył doświadczony napastnik Łukasz Zagdański.

Skład - pierwsza połowa: Janicki - Strosin, Ratajski, Fornalkiewicz, Brylewski - Paku-Tshela, Mazur, Wierzbiński, Jóźwiak, Jędrzejczak - Jesionkowski.

Skład - druga połowa: Nowicki - Kozłowski, Maciejewski, Fornalkiewicz, Strosin - Testowany, Chachuła, Drożdżyński, Jędrzejczak - Testowany, Piceluk.

Zabrakło: Żołądkiewicz, Ciążyński, Jakubek, Matusiak. Trepka, Muzyk, Witaszyk, Testowany, Testowany.

W najbliższą sobotę o godzinie 15:00 w Trzemesznie zagramy z Cuiavią Inowrocław (IV liga kujawsko-pomorska). Dokładny terminarz gier kontrolnych dostępny jest tutaj(gk)​

Sparing: Lubuszanin Drezdenko - HURAGAN 2:0 (0:0)

• Sparing: Lubuszanin Drezdenko - HURAGAN 2:0 (0:0)