Sparingowa wygrana z Notecianką

W drugim meczu kontrolnym tej zimy czerwono-czarni pokonali na boisku w Trzemesznie reprezentanta kujawsko-pomorskiej IV ligi Noteciankę Pakość 4:1 (2:0). Huraganiści zakończyli tym samym czwarty tydzień przygotowań.

W sobotnim spotkaniu w barwach HP zaprezentowało się 20. zawodników w tym juniorzy (Tomczak i Górzyński) oraz dwóch graczy testowanych.

Dwie bramki dla Pobiedziszczan padły w pierwszej połowie i dwie w drugiej. Rywale swoje honorowe trafienie dołożyli z rzutu wolnego w końcówce spotkania.

Na listę strzelców przed przerwą dwukrotnie wpisał się Paweł Piceluk, po przerwie z kolei gola dołożył Marcin Jędrzejczak oraz jeden z testowanych graczy. Szczegóły meczowe dostępne tutaj.

Skład - pierwsza połowa: Janicki - Trepka, Fornalkiewicz, Matusiak, Kozłowski - Ciążyński, Chachuła, Mazur, Jakubek, Paku-Tshela - Piceluk.

Skład - druga połowa: Tomczak - Strosin, Muzyk, Matusiak, Brylewski - Testowany, Górzyński, Wierzbiński, Jakubek, Jędrzejczak - Testowany.

Zabrakło: Nowicki, Ratajski, Maciejewski, Jóźwiak, Żołądkiewicz, Drożdżyński, Witaszyk, Jesionkowski.

W najbliższą środę o godzinie 20:00 w Szamotułach zagramy z Lubuszaninem Drezdenko (IV liga lubuska). Dokładny terminarz gier kontrolnych dostępny jest tutaj(gk)​

Sparing: Notecianka Pakość - HURAGAN 1:4 (0:2)

• Sparing: Notecianka Pakość - HURAGAN 1:4 (0:2)