Młodzież na start!

Młodzież na start!

Przerwa treningowa jaką zafundowała sytuacja w kraju naszej młodzieży była stanowczo za długa! Od 1 czerwca młodzi adepci futbolu w Pobiedziskach powrócą do zajęć zgodnie z harmonogramem sprzed przymusowej przerwy, przy zachowaniu obowiązujących wytycznych. Niestety póki co nie wiadomo kiedy i czy w ogóle wystartują rozgrywki grup młodzieżowych w tym roku. Liczmy jednak, że niedługo sytuacja się wyjaśni!

Warto zaznaczyć, że zgodnie z decyzją klubu regularne treningi Akademii odbywać się będą również w miesiącu lipcu. W poprzednich latach był to okres kiedy zawodnicy mieli przysłowiowe "wolne". W tym roku jednak czasu wolnego od treningów było aż nadto.

Od przyszłego tygodnia na dobre powrócą również zajęcia Huragan Girls Junior, które odbywać się będą na stadionie przy ulicy Kiszkowskiej.

Nadal trwają poszukiwania trenera, który miałby poprowadzić zespół skrzatów (roczniki 2014/15). Możliwe jest również prowadzenie dodatkowego, drugiego rocznika czyli łącznie dwóch grup. Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu za pośrednictwem info@huraganpobiedziska.pl lub +48 691 150 501.

Więcej ciekawych informacji dotyczących codziennego funkcjonowania Akademii Huraganu Pobiedziska, zdjęcia, relacje i ciekawostki znaleźć można na dedykowanym grupom młodzieżowym profilu na facebooku. Zapraszamy do odwiedzin i polubienia!

Przypominamy również, że jeśli szukasz namiarów na trenera lub kierownika danej grupy, zajrzyj w zakładkę Klub -> Trenerzy/kierownicy lub Kontakt(gk)

 powrót

Podobne Newsy