Seniorzy trenują

Seniorzy trenują

Od trzech tygodni regularnie pod okiem trenerów Pawła Kutyni oraz Jacka Przybylskiego trenuje pierwszy zespół naszego klubu. Czerwono-czarni na perfekcyjnej murawie stadionu w Pobiedziskach spotykają się dwa razy w tygodniu, od kiedy jest to możliwe w jednej maksymalnie 22-osobowej grupie. Huraganiści w takiej formie trenować będą do 4 czerwca, po tygodniowej przerwie, dokładnie 15 czerwca rozpoczną okres przygotowawczy przed nowym sezonem 2020/21.

Niestety o dużym pechu mówić może najskuteczniejszy strzelec minionego sezonu Adam Niedzielski, który już na drugim treningu doznał mocnego skręcenia stawu skokowego.  Wracaj szybko "Niedziela"!

Znany jest już terminarz gier kontrolnych, który przedstawiony zostanie w najbliższych dniach. Pierwszym towarzyskim rywalem 27 czerwca będzie Płomień Nekla. Mecz rozegrany zostanie na boisku rywala.

W planach jest rozegranie 8 sparingów m.in. z Ostrovią Ostrów Wlkp., PKS Racot czy Iskrą Szydłowo. Pierwsza ligowa kolejka V ligi planowana jest na weekend 8/9 sierpnia.

Poniżej prezentujemy kilka ujęć z wtorkowych zajęć Pobiedziszczan! Cała fotorelacja dostępna jest tutaj(gk)

Trening drużyny seniorów

 • Trening drużyny seniorów
 • Trening drużyny seniorów
 • Trening drużyny seniorów
 • Trening drużyny seniorów
 • Trening drużyny seniorów
 • Trening drużyny seniorów
 powrót

Podobne Newsy

 • Seniorski raport zdrowotny
  16 lutego 2024 r.
  Seniorski raport zdrowotny

  Cztery tygodnie treningów za, cztery przed. Huraganiści są na półmetku przygotowań. Zaglądamy do "szatni" aby poinformować jak wygląda sytuacja zdrowotna naszej drużyny.

  więcej 
 • Dramat "Bryla"... Po dwóch tygodniach treningów czas na sparing
  2 lutego 2024 r.
  Dramat "Bryla"... Po dwóch tygodniach treningów czas na sparing

  Dwa tygodnie okresu przygotowawczego mają za sobą piłkarze pierwszej drużyny naszego klubu. Huraganiści zaliczyli w tym czasie sześć intensywnych jednostek treningowych.

  więcej 
 • Seniorzy wrócili do treningów
  22 stycznia 2024 r.
  Seniorzy wrócili do treningów

  W poniedziałek 22 stycznia na pierwszym treningu zimowego okresu przygotowawczego spotkali się seniorzy naszego klubu. Zajęcia poprzedziło spotkanie organizacyjne na którym trener Damian Ludwiczak przedstawił plan działań na najbliższe osiem tygodni pracy.

  więcej