Nie było mocnych na młodych Huraganistów!

Nie było mocnych na młodych Huraganistów!

Miniony tydzień rozgrywkowy był niezwykle udany dla naszych drużyn. Bez wątpienia największym wydarzeniem było przypieczętowanie awansu do IV ligi przez zespół seniorski.

Jednakże zespoły Akademii spisały się równie dobrze. W 6 meczach, żadna z naszych drużyn nie zaznała porażki!

Piłkarskie granie rozpoczął zespół młodzika. Podopieczni trenera Andrzeja Rittera rozegrali bardzo wyrównane spotkanie z drużyną Avii Kamionki, zakończone bezbramkowym remisem.

Niewykorzystane sytuacje w meczu z Kamionkami, udało się poprawić w meczu z Vitcovią Witkowo. Młodzicy pewnie pokonali przyjezdnych 3:0, a bramki dla naszego zespołu strzelali Mateusz Stelmaszyk, Kryspin Kaźmierczak oraz Bartłomiej Jędrusiak.

Skromnym zwycięstwem zakończyło się spotkanie orlików z drużyną AP Champions Poznań. Niezwykle rzadki wynik w tej kategorii wiekowej 1:0 wciąż sprawia, że podopieczni Macieja Olejniczaka jako jedyni pozostają niepokonani w tej rundzie. Bramkę dla Huraganu zdobył Jakub Sudoł.

Udaną sobotę mieli również juniorzy. Podopieczni trenera Adam Stachowiaka wygrli w Grodzisku z miejscowym GAP 2:1 po golach Dawida Cieśli.

Rezerwy gościły w niedzielę w Pobiedziskach zespół Fary Pelikana Żydowo. Po ciekawej pierwszej połowie i nieco gorszym widowisku w drugiej odsłonie meczu Huraganiści zremisowali mecz 2:2. Bramki dla naszej drużyny zdobywali Marcin Jesionkowski oraz gol samobójczy.

Warto zaznaczyć, że również żaki trenerów Roberta Raszewskiego oraz Przemysława Piechockiego uczestniczyły w rozgrywkach WZPN. Zgodnie formułą wprowadzoną w tym sezonie był to turniej w formie piłkarskiego pikniku. Na tego typu wydarzeniach nie są prowadzone klasyfikacje punktowe, a głównym założeniem jest dobra zabawa i integracja środowiska piłkarskiego.

Więcej ciekawych informacji dotyczących codziennego funkcjonowania Akademii Huraganu Pobiedziska, zdjęcia, relacje i ciekawostki znaleźć można na dedykowanym grupom młodzieżowym profilu na facebooku. Zapraszamy do odwiedzin i polubienia! (ts/gk)

 powrót

Podobne Newsy