Plan przygotowań oraz gier kontrolnych seniorów

Plan przygotowań oraz gier kontrolnych seniorów

11 stycznia do treningów po pięciu tygodniach przerwy powróci pierwsza drużyna naszego klubu. Okres przygotowawczy potrwa dokładnie 7 tygodni. Premierowa ligowa kolejka zaplanowała została na 6/7 marca. W trakcie "ładowania akumulatorów" przed rundęą rewanżową nasz zespół zaliczy minimum 7 sparingów.

Pierwszy z nich rozegrany zostanie 23 stycznia o godzinie 14. w Gostyniu. Rywalem będzie lider II wielkopolskiej grupy V ligi - Korona Piaski. 

W kolejnych sprawdzianach rywalizować będziemy m.in. z IV-ligowymi Kotwicą Kórnik, TPS Winogrady Poznań czy rezerwami Warty Poznań. Dokładny terminarz meczów towarzyskich dostępny jest w zakładce Seniorzy - Sparingi i w grafice na dole strony.

Piłkarze Huraganu w okresie startowym trenować będą cztery razy w tygodniu. Dwie jednostki odbywać się będą na pełnowymiarowym boisku ze sztuczną nawierzchnią w Poznaniu przy ulicy Gdańskiej 1.

Pierwszym ligowym rywalem w rundzie wiosennej będzie drużyna Leśnika Margonin. Spotkanie rozegrane zostanie na boisku rywala w pierwszy weekend marca. (gk)

 powrót

Podobne Newsy

 • Seniorski raport zdrowotny
  16 lutego 2024 r.
  Seniorski raport zdrowotny

  Cztery tygodnie treningów za, cztery przed. Huraganiści są na półmetku przygotowań. Zaglądamy do "szatni" aby poinformować jak wygląda sytuacja zdrowotna naszej drużyny.

  więcej 
 • Dramat "Bryla"... Po dwóch tygodniach treningów czas na sparing
  2 lutego 2024 r.
  Dramat "Bryla"... Po dwóch tygodniach treningów czas na sparing

  Dwa tygodnie okresu przygotowawczego mają za sobą piłkarze pierwszej drużyny naszego klubu. Huraganiści zaliczyli w tym czasie sześć intensywnych jednostek treningowych.

  więcej 
 • Seniorzy wrócili do treningów
  22 stycznia 2024 r.
  Seniorzy wrócili do treningów

  W poniedziałek 22 stycznia na pierwszym treningu zimowego okresu przygotowawczego spotkali się seniorzy naszego klubu. Zajęcia poprzedziło spotkanie organizacyjne na którym trener Damian Ludwiczak przedstawił plan działań na najbliższe osiem tygodni pracy.

  więcej