Plan przygotowań oraz gier kontrolnych seniorów

Plan przygotowań oraz gier kontrolnych seniorów

11 stycznia do treningów po pięciu tygodniach przerwy powróci pierwsza drużyna naszego klubu. Okres przygotowawczy potrwa dokładnie 7 tygodni. Premierowa ligowa kolejka zaplanowała została na 6/7 marca. W trakcie "ładowania akumulatorów" przed rundęą rewanżową nasz zespół zaliczy minimum 7 sparingów.

Pierwszy z nich rozegrany zostanie 23 stycznia o godzinie 14. w Gostyniu. Rywalem będzie lider II wielkopolskiej grupy V ligi - Korona Piaski. 

W kolejnych sprawdzianach rywalizować będziemy m.in. z IV-ligowymi Kotwicą Kórnik, TPS Winogrady Poznań czy rezerwami Warty Poznań. Dokładny terminarz meczów towarzyskich dostępny jest w zakładce Seniorzy - Sparingi i w grafice na dole strony.

Piłkarze Huraganu w okresie startowym trenować będą cztery razy w tygodniu. Dwie jednostki odbywać się będą na pełnowymiarowym boisku ze sztuczną nawierzchnią w Poznaniu przy ulicy Gdańskiej 1.

Pierwszym ligowym rywalem w rundzie wiosennej będzie drużyna Leśnika Margonin. Spotkanie rozegrane zostanie na boisku rywala w pierwszy weekend marca. (gk)

 powrót

Podobne Newsy

 • Niemożliwe nie istnieje
  12 maja 2024 r.
  Niemożliwe nie istnieje

  Końcówki meczów stają się zmorą pierwszej drużyny Huraganu... Czerwono-czarni podobnie jak przed tygodniem pomimo prowadzania nie zdołali dopisać do ligowej tabeli choćby punktu przygrywając na wyjeździe z Wiara Lecha Poznań 1:2 (0:0)...

  więcej 
 • Huraganiści w Wielkopolskiej Kadrze Regionów
  9 kwietnia 2024 r.
  Huraganiści w Wielkopolskiej Kadrze Regionów

  Aż trzech zawodników Huraganu Pobiedziska znalazło się w Wielkopolskiej Kadrze Regionów, która już jutro rozegra mecz eliminacyjny do rozgrywek UEFA Regions` Cup. Początek meczu w Mogilnie o godzinie 14:00.

  więcej 
 • Seniorski raport zdrowotny
  16 lutego 2024 r.
  Seniorski raport zdrowotny

  Cztery tygodnie treningów za, cztery przed. Huraganiści są na półmetku przygotowań. Zaglądamy do "szatni" aby poinformować jak wygląda sytuacja zdrowotna naszej drużyny.

  więcej