Pobiedziski Klub Karpiowy nowym sponsorem naszego klubu!

Pobiedziski Klub Karpiowy nowym sponsorem naszego klubu!

Do grona wspierających nasze sportowe stowarzyszanie dołączył kolejny podmiot! Tym razem na współpracę z Huraganem zdecydował się Klub Karpiowy działający na terenie Pobiedzisk, zrzeszający w swoich szeregach kilkudziesięciu miłośników wędkarstwa karpiowego! 

Klub powstał w 2003 roku. Do roku 2006 działał jako sekcja przy PZW Koło nr 40 w Pobiedziskach, od roku 2006 działał przy Okręgu PZW w Poznaniu. Natomiast od roku 2012 działa jako Stowarzyszenie  Sportowe Pobiedziski Klub Karpiowy.

Celem klubu jest propagowanie wędkarstwa karpiowego opartego na zasadzie "złów i wypuść", doskonalenie technik połowu i etycznych zachowań nad wodą. Od kilku lat PKK jest gospodarzem i administratorem  jeziora Dobro Klasztorne, którego dzierżawcą jest gospodrstwo rybackie Bogucin.

Wszystkich miłośników wędkarstwa już dziś zapraszamy w imieniu organizatora, czyli Pobiedziskiego Klubu Karpiowego na Maraton Karpiowy pod patronatem Burmistrza MiG Pobiedziska! Więcej szczegółów dot. wydarzenia dostępne tutaj. Zapraszamy również na stronę www.lowiskodobroklasztorne.pl

Chcesz również wspierać Huragan? Zapraszamy do kontaktu! (gk)

 powrót

Podobne Newsy