Powstanie nowa drużyna dzieci z roczników 2016 i 2017

Powstanie nowa drużyna dzieci z roczników 2016 i 2017

Od listopada tego roku w naszym klubie rozpocznie treningi drużyna skrzatów, czyli dzieci urodzonych w latach 2016 2017. Będzie to ósmy zespół trenujący w strukturach HP (seniorzy, juniorzy, trampkarz, trampkarz2, młodzik, orlik, żak oraz skrzat)!

Trenerem najmłodszej maksymalnie 20-osobowej drużyny będzie trener Aleksandra Jędrzejczak posiadająca licencję UEFA Grassroots C, mająca kilkuletnie doświadczenie pracy z dziećmi w drużynie Lechii Kostrzyn.

Zgłoszenia dzieci chętnych do rozpoczęcia regularnych treningów w Huraganie prosimy wysyłać na adres e-mail info@huraganpobiedziska.pl podając imię i nazwisko dziecka, datę urodzenia oraz numer kontaktowy.

Zachęcamy do śledzenia profilu Akademii Huraganu PobiedziskaZostań piłkarzem Huraganu Pobiedziska! (gk)

 powrót

Podobne Newsy

 • Runda jesienna zakończona
  1 grudnia 2022 r.
  Runda jesienna zakończona

  W ostatnich dniach listopada swoje zaległe mecze rozegrały zespoły juniora i młodzika. Dodatkowo żaki wzięły udział w turnieju GES-CUP. Zapraszamy na podsumowanie ostatni rywalizacji naszych drużyn młodzieżowych w 2022 roku.

  więcej 
 • Zima pokrzyżowała plany ligowcom
  23 listopada 2022 r.
  Zima pokrzyżowała plany ligowcom

  Nagłe i intensywne opady śniegu sprawiły, że zaplanowane na niedzielę mecze młodzików i juniorów zostały odwołane. Zatem jedynym piłkarskim wydarzeniem minionego weekendu była sobotnia gra kontrolna orlików z drugim zespołem trampkarzy.

  więcej 
 • Ostatni, udany akord trampkarzy
  15 listopada 2022 r.
  Ostatni, udany akord trampkarzy

  W miniony weekend trampkarze i młodziki rywalizowali o ligowe punkty. Niestety największą bolączką naszych ekip okazały się drugie połowy meczów.

  Zapraszamy do przeczytania relacji z poczynań naszej młodzieży.

  więcej