Powstanie nowa drużyna dzieci z roczników 2016 i 2017

Powstanie nowa drużyna dzieci z roczników 2016 i 2017

Od listopada tego roku w naszym klubie rozpocznie treningi drużyna skrzatów, czyli dzieci urodzonych w latach 2016 2017. Będzie to ósmy zespół trenujący w strukturach HP (seniorzy, juniorzy, trampkarz, trampkarz2, młodzik, orlik, żak oraz skrzat)!

Trenerem najmłodszej maksymalnie 20-osobowej drużyny będzie trener Aleksandra Jędrzejczak posiadająca licencję UEFA Grassroots C, mająca kilkuletnie doświadczenie pracy z dziećmi w drużynie Lechii Kostrzyn.

Zgłoszenia dzieci chętnych do rozpoczęcia regularnych treningów w Huraganie prosimy wysyłać na adres e-mail info@huraganpobiedziska.pl podając imię i nazwisko dziecka, datę urodzenia oraz numer kontaktowy.

Zachęcamy do śledzenia profilu Akademii Huraganu PobiedziskaZostań piłkarzem Huraganu Pobiedziska! (gk)

 powrót

Podobne Newsy

 • PGBS Pobiedziska gra razem z nami!
  12 czerwca 2024 r.
  PGBS Pobiedziska gra razem z nami!

  Pobiedzisko-Gośliński Bank Spółdzielczy w Pobiedziskach sponsor premium naszego klubu ufundował ponad 100. okazjonalnych koszulek na 100-lecie klubu, w których dzieci i młodzież wystąpiła podczas minionego pikniku.

  więcej 
 • Piknik sportowo-rodzinny
  5 czerwca 2024 r.
  Piknik sportowo-rodzinny

  W minioną niedzielę 2 czerwca na Stadionie Miejskim w Pobiedziskach odbył się piknik sportowo-rodzinny. Było to pierwsze z wielu zaplanowanych wydarzeń, które mają upamiętnić wyjątkowy rok 100-lecia powstania Huraganu Pobiedziska.

  więcej 
 • Podsumowanie weekendu Akademii
  27 maja 2024 r.
  Podsumowanie weekendu Akademii

  Wczoraj zakończyła się 7. kolejka ligowa w rundzie wiosennej sezonu 2023/2024. Dla najmłodszych zespołów Akademii Huraganu Pobiedziska w kategorii Żaka oraz Skrzata był to ostatni weekend rozgrywek zorganizowanych pod szyldem WZPN w tym sezonie.

  więcej