Zapowiedź - sobota, 14:00, Noteć Czarnków - HURAGAN

Zapowiedź - sobota, 14:00, Noteć Czarnków - HURAGAN

Rewelacyjny beniaminek, lider tabeli drużyna Noteci Czarnków będzie kolejnym rywalem Huraganu. Mecz rozegrany zostanie w sobotę o godzinie 14:00 na boisku rywali przy ulicy Nowej.

Będzie to X kolejka rozgrywek wielkopolskiej IV ligi.

Oba zespoły dobrze się znają. Niedawno rywalizowały o awans na czwartoligowe boiska. Huraganiści wyprzedzili rywali w tym wyścigu w sezonie 2020/21, a sezon później to Noteć nie miała sobie równych. Teraz obie ekipy rywalizują ponownie w jednej lidze.

Silna kadrowo Noteć, myśląca realnie o awansie do III ligi spisuje się znakomicie. Siedem wygranych, remis i porażka to obecny bilans zawodników trenera Drozdowicza dający aktualnie pierwsze miejsce w tabeli. W Pobiedziskach nastroje zgoła odmienne, tym samym będzie to pojedynek pierwszej i ostatniej drużyny w tabeli...

Należy zaznaczyć, że sponsorem wyjazdu drużyny seniorów do Czarnkowa będzie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne Zakłady Automatyki Trans-Te​l. Dziękujemy naszemu sponsorowi za dodatkowe wsparcie!

Zawody, które rozpoczną się o godzinie 14:00 na obiekcie rywali poprowadzi trójka sędziów z Kolegium Sędziowskiego z WZPN. Głównym będzie Kacper Popek, a pomagać mu będą Dawid Maciejewski oraz Tomasz Stelmaszewski.

Wynik meczu śledzić będzie można tradycyjnie na oficjalnym koncie klubu na Twitter (LINK). (gk)

 powrót

Podobne Newsy