Remis w czwartym sparingu

Remis w czwartym sparingu

Remisem 3:3 (1:1) zakończyła się czwarta gra kontrolna seniorów. Rywalem Huraganistów był zespół Lipna Stęszew, który podobnie jak HP występuje w V lidze. Przed zespołem trenerów Kutyni i Przybylskiego jeszcze cztery sparingi.  Do rozpoczęcia zmagań ligowych pozostał miesiąc. 

Pierwsza połowa była dość wyrównana czego efektem były dwie bramki. W drugiej połowie Pobiedziszczanie przeważali, lecz skuteczność w całym meczu naszej drużyny była mocno "zachwiana".

Huraganiści nie wykorzystali co najmniej kilku 100% sytuacji bramkowych. Dodatkowo w kilku sytuacjach zabrakło szczęścia. Po strzałach Łukasza Maciejewskiego oraz Marcina Jędrzejczaka piłka trafiła w poprzeczkę.

Rywale dwie bramki zdobyli po uderzaniach z dystansu i akcji sam na sam z Marcinem Putrą. Do bramki Lipna Stęszew trafił Daniel Brylewski oraz dwukrotnie zawodnik testowany, wprowadzony w drugiej części meczu.

W spotkaniu zagrało 20 zawodników w tym 4 testowanych. Zabrakło Patryka Jóźwiaka, Bartosza Żołądkiewicza, Mikołaja Miczyńskiego oraz wszystkich juniorów, którzy w sobotę wygrali 2:1 sparing po bramkach Eryka Drożdżyńskiego i Marcina Jesionkowskiego z juniorami Przemysława Poznań występującymi w wielkopolskiej lidze juniorów.

W przyszły weekend w Gostyniu zagramy z miejscową Kanią. Harmongram gier sparingowych dostępny w zakładce Seniorzy -> Sparingi(gk)

 powrót

Podobne Newsy

 • Seniorski raport zdrowotny
  16 lutego 2024 r.
  Seniorski raport zdrowotny

  Cztery tygodnie treningów za, cztery przed. Huraganiści są na półmetku przygotowań. Zaglądamy do "szatni" aby poinformować jak wygląda sytuacja zdrowotna naszej drużyny.

  więcej 
 • Dramat "Bryla"... Po dwóch tygodniach treningów czas na sparing
  2 lutego 2024 r.
  Dramat "Bryla"... Po dwóch tygodniach treningów czas na sparing

  Dwa tygodnie okresu przygotowawczego mają za sobą piłkarze pierwszej drużyny naszego klubu. Huraganiści zaliczyli w tym czasie sześć intensywnych jednostek treningowych.

  więcej 
 • Seniorzy wrócili do treningów
  22 stycznia 2024 r.
  Seniorzy wrócili do treningów

  W poniedziałek 22 stycznia na pierwszym treningu zimowego okresu przygotowawczego spotkali się seniorzy naszego klubu. Zajęcia poprzedziło spotkanie organizacyjne na którym trener Damian Ludwiczak przedstawił plan działań na najbliższe osiem tygodni pracy.

  więcej