Żaki, trampkarze i juniorzy w akcji

Żaki, trampkarze i juniorzy w akcji

Coraz bliżej wakacje. Tym samym drużyny młodzieżowe zbliżają się do zakończenie rundy wiosennej. W ostatnim dniach do rywalizacji stanęły ekipy żaków, trampkarzy i juniorów.

Raport z minionego weekend dostępny poniżej.

Drużyna żaków udała się na turniej z okazji 100-lecia klubu Pogoń Mogilno. W pierwszej fazie turnieju Huraganiści mierzyli się z zespołami APR Inowrocław, Pogoni Mogilno oraz Notecianki Pakość. Żaki zaprezentowały się z bardzo dobrej strony, wygrywając grupę i trafiając do kolejnej części turnieju.

Ostatecznie zespół zajmuje 3 miejsce, a dwójka zawodników otrzymała wyróżnienia indywidualne - Adrian Cierech został wybrany MVP turnieju, z kolei Jakub Karalus otrzymał statuetkę dla najlepszego bramkarza.

W ostatni czwartek swój mecz rozegrali trampkarze. Na własnym terenie rywalem zawodników trenera Andrzeja Rittera była Wełna Rogoźno. Mecz zakończył się remisem 1:1. Gola dla HP zdobył Filip Lesiński.

Juniorzy z kolei w trakcie ostatniego tygodnia rozegrali dwa mecze. Pierwszy z nich rozegrany został 8 czerwca, a przeciwnikiem był Orlik Miłosław. Mecz toczył się pod pełną kontrolą czerwono-czarnych. Bramki dla HP zdobyli Michał Maciejewski, Robert Miedzyblodzki oraz Antoni Misiur (2). Jedyny gol dla gospodarzy padł po trafieniu samobójczym. Ostatecznie spotkanie kończy się naszym zwycięstwem 4:1.

W drugim spotkaniu juniorzy mierzyli się na wyjeździe z GKS Dopiewo. Po bardzo dobrej pierwszej połowie niestety w drugiej połowie trzeba było uznać wyższość gospodarzy, którzy ostatecznie odwzorowali wynik meczu z Orlikiem Miłosław, wygrywając z nami 4:1. Honorową bramkę zdobył Antoni Misiur.

Więcej ciekawych informacji dotyczących codziennego funkcjonowania Akademii Huraganu Pobiedziska, zdjęcia, relacje i ciekawostki znaleźć można na dedykowanym grupom młodzieżowym profilu na facebooku i w zakładce Akademia na naszej stronie. Zapraszamy do odwiedzin i polubienia! (ts)

 powrót

Podobne Newsy

 • Podsumowanie weekendu Akademii
  27 maja 2024 r.
  Podsumowanie weekendu Akademii

  Wczoraj zakończyła się 7. kolejka ligowa w rundzie wiosennej sezonu 2023/2024. Dla najmłodszych zespołów Akademii Huraganu Pobiedziska w kategorii Żaka oraz Skrzata był to ostatni weekend rozgrywek zorganizowanych pod szyldem WZPN w tym sezonie.

  więcej 
 • Podsumowanie 6. kolejki ligowej Akademii
  21 maja 2024 r.
  Podsumowanie 6. kolejki ligowej Akademii

  W miniony weekend odbyła się 6. już kolejka ligowa rundy wiosennej wśród zespołów młodzieżowych Huraganu Pobiedziska.
  Tym samym rozpoczęły się mecze rewanżowe, co zwiastuje, że rozgrywki ligowe zmierzają ku rozstrzygającej fazie!

  więcej 
 • Ligowe zmagania Akademii
  14 maja 2024 r.
  Ligowe zmagania Akademii

  W minioną niedzielę zakończyły się zmagania zespołów młodzieżowych Akademii Huraganu Pobiedziska, w ramach 5. kolejki ligowej rundy wiosennej sezonu 2023/2024. W ten weekend w rozgrywkach brały udział wszystkie zespoły młodzieżowe, z wyłączeniem zespołu Orlika.

  więcej