Zapowiedź - niedziela, 13:00, Polonia Kępno - HURAGAN

Zapowiedź - niedziela, 13:00, Polonia Kępno - HURAGAN

Do oddalonego o ok. 170 km od Pobiedzisk Kępna udadzą się na ostatni mecz sezonu piłkarze Huraganu. Rywalem będzie drużyna miejscowej Polonii.

Stawką niedzielnego pojedynku dla HP będzie zapewnienie sobie czwartego miejsca w tabeli sezonu 2021/22.  

Dla rywali z kolei będzie to kolejny mecz za przysłowiowe "6 punktów". Kępnianie walczą o ligowy byt i jutrzejsze starcie będzie dla ekipy trenera Marcela Surowiaka tym z kategorii "być albo nie być".

Zapowiada się zatem gorąca atmosfera i to nie tylko na boisku biorąc pod uwagę prognozę pogody... Jesienią w Pobiedziskach nasz zespół "rozstrzelał" rywali i wygrał na własnym terenie 6:3 (3:3) po trafieniach Łukasza Maciejewskiego (2), Maksymiliana Janowskiego (2) oraz Ryszarda Wierzbińskiego i Dawida Ciążyńskiego

Należy zaznaczyć, że sponsorem najdalszego wyjazdu w tym sezonie drużyny seniorów do Kępna będzie Cukiernia GrzeczkaDziękujemy naszemu wieloletniemu sponsorowi za dodatkowe wsparcie!

Zawody, które rozpoczną się o godzinie 13:00 na obiekcie rywali poprowadzi trójka sędziów z Kolegium Sędziowskiego z Poznania. Głównym będzie Michał Waskowski, a pomagać mu będą Tomasz Szlauderbach oraz Karol Maćkowiak.

Wynik meczu śledzić będzie można tradycyjnie na oficjalnym koncie klubu na Twitter (LINK). (gk)

 powrót

Podobne Newsy