Zapowiedź - niedziela, 15:00, HURAGAN - Jarota Jarocin

Zapowiedź - niedziela, 15:00, HURAGAN - Jarota Jarocin

Już w najbliższą niedzielę zajmujący trzecie miejsce w ligowej tabeli Huragan Pobiedziska podejmie na własnym terenie spadkowicza z III ligi Jarociński Klub Sportowy Jarota Jarocin.

Początek meczu XIV kolejki spotkań IV ligi grupy wielkopolskiej o godzinie 15:00 na Stadionie Miejskim w Pobiedziskach.

Ostatnia wyjazdowa potyczka z Obrą Kościan okazała się dla HP drugą w sezonie porażką. Po wyrównanej grze z niewygodnym dla siebie przeciwnikiem w Kościanie niestety przegraliśmy 1:0 (0:0).

W niedzielę po raz pierwszy w historii spotkań ligowych zmierzymy się z Jarotą Jarocin. Przypomnijmy, że przed sezonem w spotkaniu towarzyskim Huragan zremisował w Jarocinie 1:1. Bramkę w tym meczu zdobył Maciej Jakubek, który wraca do kadry meczowej po dwóch meczach pauzy za czerwoną kartkę w starciu z LKS Gołuchów. Do tej pory z Jarotą poza wspomnianym spotkaniem rozegraliśmy jeszcze 4 mecze sparingowe raz remisując i trzykrotnie przegrywając.

Po rozegraniu 13. kolejek drużyna Jarocińska zajmuje 11. miejsce zdobywając 14. punktów, wygrywając 4 mecze z tego 2 na wyjeździe w Gołuchowie i Lesznie, remisując 2 i 7 przegrywając. W ostatnim spotkaniu uległa na własnym terenie 0:1 Victorii Września.

Przypomnijmy, że obecny sezon dla Jaroty jest pierwszym po 18 latach na poziomie IV ligi. Wcześniej nieprzerwanie przez 17 sezonów drużyna występowała w rozgrywkach szczebla centralnego na poziomie III i II ligi Polskiej. Zapraszamy na Stadion – emocje gwarantowane!

W przerwie meczu dla posiadaczy biletów i karnetów (informacja o biletach) tradycyjnie zostaną wylosowane nagrody. Więcej informacji o meczu w wydarzeniu na klubowym profilu na facebook.

Nowością tego sezonu jest możliwość tekstowego śledzenia boiskowych wydarzeń na naszej stronie. W okienku gdzie widnieje informacja "Ostatnie mecze" (na głównej stronie) po rozpoczęciu meczu pojawi się informacja "Wynik na żywo". Po kliknięciu w komunikat lub wynik będzie można na żywo sprawdzać co dzieje się w trakcie meczu. (mw)

 powrót

Podobne Newsy