Zapowiedź - niedziela, 15:00, HURAGAN - SKP Słupca

Zapowiedź - niedziela, 15:00, HURAGAN - SKP Słupca

Ostatni akord sezonu 2022/2023 na Stadionie Miejskim w Pobiedziskach przed nami. W niedzielę o 15:00 czerwono-czarni pożegnają się z kibicami meczem z mającą jeszcze matematyczne szanse na baraże SKP Słupca.

Drużyna naszych niedzielnych rywali wiosną zdobyła 10 punktów (9 na własnym boisku). W miniony czwartek SKP niespodziewanie wygrał na własnym terenie z LKS Gołuchów 1:0.

Trenerem rywali jest pracujących w Pobiedziskach w sezonie 2015/16 i jesienią 2016/17 Łukasz Kubzdyl. W kadrze drużyny z powiatu słupeckiego znajdziemy byłego zawodnika HP Mikołaja Słomczewskiego.

Jesienią w Słupcy Huragan wygrał 3:0 po trafieniach Macieja Jakubka, Pawła Piceluka i Bartosza Żołądkiewicza

Niestety do grona zawodników kontuzjowanych po meczu w Kościanie dołączył Jan Borowiak, który z urazem mięśniowym opuścił boisko w 30' minucie meczu. Żaden z Huraganistów nie będzie w niedzielę za to pauzował za nadmiar żółtych kartek.

Zawody, które rozpoczną się o godzinie 15:00 na obiekcie w Pobiedziskach poprowadzi trójka sędziów z Kolegium Sędziów Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej. Głównym będzie Maciej Kasperkowicz, a pomagać mu będą Łukasz Chumski oraz Wojciech Sikora.

W przerwie meczu dla posiadaczy biletów i karnetów (informacja o biletach) tradycyjnie zostaną wylosowane nagrody. Więcej informacji o meczu w wydarzeniu na klubowym profilu na facebook.

Wynik meczu śledzić będzie można tradycyjnie na oficjalnym koncie klubu na Twitter (LINK). (gk)

 powrót

Podobne Newsy