Zapowiedź - niedziela, 15:30, boisko w Trzemesznie, HURAGAN - Lechita Kłecko

Zapowiedź - niedziela, 15:30, boisko w Trzemesznie, HURAGAN - Lechita Kłecko

Przed nami druga kolejka rundy rewanżowej. Czerwono-czarni zmierzą się z ligowym beniaminkiem Lechitą Kłecko.  Zgodnie z planem spotkanie rozegrane miało być na boisku w Pobiedziskach przy Kiszkowskiej, lecz aura spowodowała, że w trosce o stan murawy przeniesione zostało na boisko ze sztuczną nawierzchnią.

Będzie to pojedynek pierwszej i ostatniej w tabeli drużyny. Zespół w Kłecko spadł na 18 miejsce po ostatniej kolejce w której przegrał 2:3 z Pogonią Łobżenica, a GLKS Wysoka wygrała ze Spartą Oborniki 2:1.

Jesienią Huraganiści pokonali w Pobiedziskach (wówczas mecz przeniesiony został na wniosek rywali ze względu na remont płyty boiska w Kłecku) ) w roli "gościa" 3:1 (1:0) po trafieniach Dawida Ciążyńskiego, Piotra Trepki oraz Davida Paku-Tsheli. Zachęcamy do obejrzenia skrótu z tego pojedynku (tutaj).

Co ciekawe, już raz w historii oficjalny mecz pomiędzy Huraganem, a Lechitą został rozegrany w Trzemesznie. W sierpniu 2006 roku na IV-ligowych boiskach bardzo silni wówczas rywale w składzie z m.in. Robertem RaszewskimJakubem Ostrowskim czy uwaga, obecnym zawodnikiem HP Maciejem Ratajskim wygrali 4:0. Drużyna z Kłecka rozgrywała wtedy swoje mecze jako gospodarz na boisku miejscowych Zjednoczonych.

Niedzielne zawody, które rozpoczną się o godzinie 15:30 na obiekcie w Trzemesznie przy ulicy Piastowskiej 11 poprowadzi trójka sędziów z Kolegium Sędziowskiego z Poznania. Głównym będzie Michał Szmytke, a pomagać mu będą Damian Knopik oraz Jakub Motała.

Przypominamy, że w związku z sytuacją w kraju mecz rozegrany zostanie bez udziału publiczności. Wynik meczu na żywo śledzić będzie można na oficjalnym koncie klubu na Twitter (LINK). (gk)

 powrót

Podobne Newsy