Zapowiedź - piątek, 18:00, Wełna Skoki - HURAGAN

Zapowiedź - piątek, 18:00, Wełna Skoki - HURAGAN

Przed zespołem Huraganu trzeci wyjazd w tym roku. Tym razem czerwono-czarni udadzą się do Skoków gdzie zmierzą się z miejscową Wełną. Mecz rozegrany zostanie w piątek o godzinie 18.

Jesienią na własnym terenie Huraganiści po ciekawym i pełnym emocji meczu wygrali 4:2 (1:2).

Zespół naszych najbliższych rywali jest chyba najbardziej nieobliczalnym zespołem ligi. 55 strzelonych i 50 straconych bramek w 21 kolejkach daje średnią 2,61 do 2,38 bramek na mecz w którym gra Wełna. Warto podkreślić, że aż 41 goli zespół trenera Dawida Jasińskiego zdobył na własnym terenie (w 13 meczach, czyli ponad 3 gole na mecz!).

Na potwierdzenie powyższego, przed ostatni pojedynek obu drużyn na boisku rywala zakończył się remisem... 4:4 (1:1), a ostatni wygraną naszej drużyny 3:0 (2:0) m.in. po dwóch trafieniach Adama Niedzielskiego, którego ze względu na problemy zdrowotne nie zobaczmy w tej rundzie na boisku.

W starciu XXVI kolejki V ligi nadal nie będą mogli wystąpić kontuzjowani Przemysław HalaszPaweł Piceluk oraz pauzujący za nadmiar żółtych kartek Ryszard Wierzbiński.

Piątkowe zawody, które rozpoczną się o godzinie 18:00 na boisku w Skokach poprowadzi trójka sędziów z Kolegium Sędziowskiego z Poznania. Głównym będzie Kamil Danielczyk, a pomagać mu będą Mariusz Borkowski, oraz Jakub Kabaciński.

Przypominamy, że w związku z sytuacją w kraju mecz rozegrany zostanie bez udziału publiczności. Wynik meczu oprócz transmisji na żywo na kanale na facebook śledzić będzie można na oficjalnym koncie klubu na Twitter (LINK). (gk)

 powrót

Podobne Newsy