Zapowiedź - piątek, 19:00, HURAGAN - Victoria Ostrzeszów

Zapowiedź - piątek, 19:00, HURAGAN - Victoria Ostrzeszów

Długi weekend majowy rozpocznie się w piątek o godzinie 19:00 przy Kiszkowskiej! Pobiedziszczanie podejmą na własnym terenie ekipę Victorii Ostrzeszów.

Będzie to drugi mecz pomiędzy tymi drużynami w historii gier. Pierwszym był jesienny pojedynek rozegrany w Ostrzeszowie. Po ciekawym, pełnym dramaturgii meczu Huraganiści wygrali na boisku rywala 3:1 strzelając trzy gole w końcówce meczu (materiał filmowy z tego meczu tutaj).

Nasi piątkowi goście pomimo bardzo trudnej sytuacji w tabeli (18. miejsce) grają do końca co pokazują ostatnie wyniki Victorii. Podopieczni trenera Tomasza Jaworskiego w ostatnim czasie wygrali z Mieszkiem Gniezno (4:0) i Olimpią Koło (1:0) oraz zremisowali na wyjeździe z Iskrą Szydłowo (3:3).

Zawody, które rozpoczną się o godzinie 19:00 na obiekcie w Pobiedziskach poprowadzi trójka sędziów z Kolegium Sędziowskiego z Poznania. Głównym będzie Michał Waskowski, a pomagać mu będą Tomasz Stelmaszewski i Łukasz Stankowski.

W przerwie meczu dla posiadaczy biletów i karnetów (informacja o biletach) tradycyjnie zostaną wylosowane nagrody. Więcej informacji o meczu w wydarzeniu na klubowym profilu na facebook.

Wynik meczu śledzić będzie można tradycyjnie na oficjalnym koncie klubu na Twitter (LINK). (gk)

 powrót

Podobne Newsy