Zapowiedź - sobota, 13:00, Lipno Stęszew - HURAGAN

Zapowiedź - sobota, 13:00, Lipno Stęszew - HURAGAN

Przed nami XV kolejka ligowa. Huragan zajmujący trzecie miejsce w tabeli ligowej czeka trudny mecz wyjazdowy. Na Stadionie Miejskim w Stęszewie przy ul. Trzebawskiej 15 w sobotę o godzinie 13. zmierzy się z Lipnem Stęszew znajdującym się na piątym miejscu.

Ostatni nieoczekiwany podział punktów w Pobiedziskach, kiedy Huragan uratował remis 2:2 z Jarotą Jarocin po bramce w doliczonym czasie gry, był czwartym z rzędu spotkaniem Huraganistów bez wygranej.

Natomiast drużyna Lipna Stęszew w ostatniej kolejce pauzowała ze względu na przełożenie zawodów z Victorią Września na termin późniejszy. Tydzień wcześniej Lipno przegrało po raz pierwszy w sezonie na własnym terenie z Polonią Leszno 1:2, mimo prowadzenia 1:0. Po rozegraniu 13 spotkań drużyna Lipno Stęszew zdobył jeden punkt mniej od Huraganu wygrywając 9 spotkań z tego pięć u siebie, remisując 2 z tego jedno u siebie z LKS Gołuchów 2:2 i ponosząc również 2 porażki z tego jedną u siebie.

Ostatni pojedynek ligowy pomiędzy Lipnem, a Huraganem został rozegrany w Plewiskach (ze względu na remont boiska w Stęszewie) 3 maja br., kiedy zespoły podzieliły się punktami remisując bezbramkowo.

Dotychczasowy bilans ligowych spotkań z Lipnem Stęszew jest niekorzystny dla Huraganu. Na 14 rozegranych meczów tylko 4 wygrane, 3 remisy i 7 porażek. Ostatnia ligowa wygrana w Stęszewie miała miejsce ponad 26 lat temu dokładnie 1 czerwca 1997 roku, kiedy Huragan pewnie pokonał Lipno aż 5:1.

Nowością tego sezonu jest możliwość tekstowego śledzenia boiskowych wydarzeń na naszej stronie. W okienku gdzie widnieje informacja "Ostatnie mecze" (na głównej stronie) po rozpoczęciu meczu pojawi się informacja "Wynik na żywo". Po kliknięciu w komunikat lub wynik będzie można na żywo sprawdzać co dzieje się w trakcie meczu. (mw)

 powrót

Podobne Newsy