Zapowiedź - sobota, 14:00, Concordia Murowana Goślina - HURAGAN

Zapowiedź - sobota, 14:00, Concordia Murowana Goślina - HURAGAN

Runda jesienna nabiera tempa. Po tym weekendzie zespoły będą miały za sobą już 1/3 spotkań, czyli 6 z 18 kolejek. Przed Huraganistami jutro mecz wyjazdowy. Rywalem Pobiedziszczan będzie aktualny mistrz naszej ligi - Concordia Murowana Goślina. 

Concordia powinna teraz rywalizować na boiskach IV ligi. Niestety klub po zajęciu pierwszego miejsca w lidze w minionym sezonie zrezygnował z awansu. Aktualnie, po pięciu rozegranych kolejkach piłkarze z Murowanej Gośliny mocno zawodzą swoich sympatyków. Zespołowi trenera Radosława Wrzesińskiego nie udało się dotąd zdobyć choćby punktu. To jednak nie znaczy, że czerwono-czarnych czeka łatwy pojedynek...

Doświadczony zespół Concordii, do którego z meczu na mecz powracają kolejni kluczowi dla tego zespołu zawodnicy m.in. Bartosz Szpalik czy Mateusz Styczyński z pewnością prędzej czy później będzie chciał wrócić na swoje tory i zacząć punktować. Tym bardziej, że dotąd 4 z 5 meczów przegrali jedną bramką w końcówkach spotkań. W minionym jednorundowym sezonie w Pobiedziskach lepsi byli rywale, którzy wygrali 1:0.

Sobotnie zawody, które rozpoczną się o godzinie 14:00 na stadionie w Murowanej Goślinie poprowadzi trójka sędziów z Kolegium Sędziowskiego z Poznania. Głównym będzie Miłosz Garstecki, a pomagać mu będą Dariusz Złotnicki oraz Kacper Wilk.

Wynik meczu w Murowanej Goślinie na żywo śledzić będzie można na oficjalnym koncie klubu na Twitter (LINK). 

W weekend swoje mecze rozegra również nasza młodzież. Poniżej plan gier rezerw, juniorów, młodzików oraz orlików. (gk)

 powrót

Podobne Newsy