Zapowiedź - sobota, 14:00, HURAGAN - Orkan Śmiłowo

Zapowiedź - sobota, 14:00, HURAGAN - Orkan Śmiłowo

Przed Huraganistami ostatni mecz na własnym terenie w 2020 roku.

W sobotę o godzinie 14:00 zagramy z dwunastym w tabeli, ligowym beniaminkiem Orkanem Śmiłowo. 

Będzie to pierwsze historyczne starcie obu drużyn. Wcześniej zespoły nie spotkały się nawet w meczu sparingowym. 

Warto na wstępie zaznaczyć, że drużyna spod pilskiego Śmiłowa jest chyba najbardziej nieobliczalnym zespołem w lidze. Nasi sobotni rywale potrafią np. wygrać z Pogonią Łobżenica 7:3 (tydzień temu), zremisować z Notecią Czarnków 2:2 lub przegrać ze Spartą Szamotuły 0:6. 

Zespół sponsorowany przez firmę byłego senatora RP Henryka Stokłosę - Farmutil jest w czołówce najskuteczniejszych zespołów ligi (33 gole, jedna więcej niż HP), ale również drugim od końca pod względem bramek straconych (40, więcej tylko Sparta Złotów i Płomień Połajewo 41).

V-ligowe zawody, które rozpoczną się o godzinie 14:00 na stadionie w Pobiedziskach poprowadzi trójka sędziów z Kolegium Sędziowskiego z Poznania. Głównym będzie Dawid Maciejewski, a pomagać mu będą Tomasz Szlauderbach oraz Tomasz PaluczekPrzypominamy, że  w związku z sytuacją w kraju mecz rozegrany zostanie bez udziału publiczności.

Wynik sobotniego meczu na żywo śledzić będzie można na oficjalnym koncie klubu na Twitter (LINK). W ten weekend swoje ostatnie mecze rozegra również nasza młodzież. Poniżej dokładna rozpiska wszystkich spotkań. (gk)

 powrót

Podobne Newsy