Zapowiedź - sobota, 15:00, HURAGAN - Wiara Lecha Poznań

Zapowiedź - sobota, 15:00, HURAGAN - Wiara Lecha Poznań

Już w najbliższą sobotę niepokonany i liderujący w tabeli Huragan Pobiedziska podejmie na własnym terenie Kibolski Klub Sportowy Wiara Lecha Poznań. 

Początek spotkania X kolejki IV ligi o godzinie 15:00 na Stadionie Miejskim w Pobiedziskach.

Po ostatnim wyjazdowym meczu do Ostrowa Wielkopolskiego gdzie Huragan zainkasował kolejne 3 punkty pokonując pewnie i wysoko 3:0 miejscową Ostrovię umacniając się na pozycji lidera, tym razem po raz pierwszy w historii spotkań ligowych zmierzy się z kolejnym beniaminkiem naszej lig. Przypomnijmy, że w styczniu zeszłego roku w spotkaniu towarzyskim Huragan pokonał Wiarę Lecha 2:0 po bramkach Ciążyńskiego i Paku-Tsheli.

W obecnym sezonie drużyna Wiary Lecha punktuje głównie w Poznaniu, jednak ostatni mecz rozegrany na wyjeździ z silną Victorią Września wygrany 2:1 był jej pierwszym zwycięstwem na obcym terenie. Decydująca bramka przechylająca szalę zwycięstwa padła w samej końcówce spotkania. Do tej pory drużyna gości na 9 rozegranych spotkań ma bardzo wyrównany bilans: 3 wygrane, 3 remisy i 3 porażki.

Spotkanie pomiędzy Huraganem, a Wiarą Lecha zapowiada się bardzo atrakcyjnie, tym bardziej, że można się spodziewać sporej grupy kibiców gości, którzy z pewnością  są tzw. "12 zawodnikiem". Nadmienić też trzeba, że w drużynie Wiary Lecha gra sporo byłych zawodników ekstraklasowego Lecha Poznań m.in. Siergiej Kriviets, Jakub Wilk, Hubert Wołąkiewicz, Błażej Telichowski.

W przerwie meczu dla posiadaczy biletów i karnetów (informacja o biletach) tradycyjnie zostaną wylosowane nagrody. Więcej informacji o meczu w wydarzeniu na klubowym profilu na facebook.

Nowością tego sezonu jest możliwość tekstowego śledzenia boiskowych wydarzeń na naszej stronie. W okienku gdzie widnieje informacja "Ostatnie mecze" (na głównej stronie) po rozpoczęciu meczu pojawi się informacja "Wynik na żywo". Po kliknięciu w komunikat lub wynik będzie można na żywo sprawdzać co dzieje się w trakcie meczu. (mw)

 powrót

Podobne Newsy