Zapowiedź - sobota, 15:00, Orkan Śmiłowo - HURAGAN

Zapowiedź - sobota, 15:00, Orkan Śmiłowo - HURAGAN

W sobotę o godzinie 15. przed ostatni ligowy mecz na wyjeździe w tym sezonie zagrają Huraganiści. Zespół trenerów Kutni i Przybylskiego uda się do oddalonego ponad 100 kilometrów Śmiłowa koło Piły.

Rywalem czerwono-czarnych będzie niepokonany wiosną na własnym terenie miejscowy Orkan Farmutil.

Dokładnie 75% (27) zgromadzonych punktów nasi rywale zdobyli na własnym terenie. Wiosną cztery razy wygrali, dwa razy zremisowali i ani razy nie ponieśli porażki. Co ciekawe w roli gospodarze Orkan urwał punkty wszystkim z czołówki (wygrana z Pogonią 7:3, remis z Notecią 1:1 i wygrana z Polonią 3:1) . 

Dla piłkarzy drużyny sponsorowanej przez zakład byłego posła Henryka Stokłosę będzie to prawdopodobnie mecz ostatniej szansy. Brak wygranej może przekreślić ostatecznie szanse na utrzymanie w stawce drużyn V-ligowych. Jesienią na własnym terenie nasz zespół wygrał meczu 3:0 (news, fotorelacja, HuraganTV).

Z kolei dla Pobiedziszczan w przypadku wygranej i porażki Pogoni Łobżenica na równie trudnym terenie w Gołańczy może być to mecz zapewniający zajęcie pierwszego miejsca w tabeli i awans do IV ligi! Sobota zatem zapowiada się bardzo ciekawie!

Zawody, które rozpoczną się o godzinie 15:00 na obiekcie w Śmiłowie poprowadzi trójka sędziów z Kolegium Sędziowskiego z Piły. Głównym będzie Mikołaj Kalinowski, a pomagać mu będą Kamil Stochaj oraz Bartosz Pertek.

Wynik meczu śledzić będzie można na oficjalnym koncie klubu na Twitter (LINK). (gk)

 powrót

Podobne Newsy