Zapowiedź - sobota, 16:00, HURAGAN - Korona Piaski

Zapowiedź - sobota, 16:00, HURAGAN - Korona Piaski

7 maja czerwono-czarni rozpoczną domowy maraton! Huraganiści rozegrają pięć najbliższych spotkań na własnym terenie.

W najbliższą sobotę przy Kiszkowskiej o 16:00 podejmować będziemy zespół Korony Piaski.

Będzie to trzeci mecz w tym sezonie z zespołem spod Gostynia. W rundzie jesiennej wygraliśmy na wyjeździe 1:0, z kolei trzy tygodnie temu ulegliśmy na własnym terenie 1:3 w 1/8 Wielkopolskiego Pucharu Polski.

Rywale są obecnie na 13. miejscu w tabeli i cały czas muszą punktować aby myśleć o pozostaniu w IV lidze na kolejny sezon. Pobiedziszczanie z kolei po serii zwycięstw zajmują 5. miejsce z przewagą czterech oczek nad miejscem 6.

W sobotę w kadrze HP nie zobaczymy na pewno pauzujących za kartki Daniela Brylewskiego i Pawła Piceluka oraz nadal kontuzjowanego Eryka  Drożdżyńskiego. Zabraknie również Krzysztofa Chmielewskiego i Bartosza Żołądkiewicza.

Zawody, które rozpoczną się o godzinie 16:00 na obiekcie w Pobiedziskach poprowadzi trójka sędziów z Kolegium Sędziowskiego z Poznania. Głównym będzie Maciej Filip, a pomagać mu będą Janusz Gierczyński i Łukasz Chumski​.

W przerwie meczu dla posiadaczy biletów i karnetów (informacja o biletach) tradycyjnie zostaną wylosowane nagrody. Więcej informacji o meczu w wydarzeniu na klubowym profilu na facebook.

Wynik meczu śledzić będzie można tradycyjnie na oficjalnym koncie klubu na Twitter (LINK). (gk)

 powrót

Podobne Newsy