Maciej Ratajski zawodnikiem Huraganu!

Maciej Ratajski zawodnikiem Huraganu!

Doświadczony, 33-letni środkowy obrońca Maciej Ratajski w minionym tygodniu oficjaljnie został nowym piłkarzem Huraganu. Wychowanek Warty Poznań w której w wieku 18 lat zadebiutował w III lidze przez ostatnie prawie 11 lat (z półroczną przerwą na występy w Sparcie Oborniki) związany był z Dopiewskim GKS. 

Mierzący blisko 190 cm wzrostu zawodnik ma za sobą m.in. cztery pełne sezony w rozgrywkach III ligi (ponad 100 oficjalnych spotkań). 

W ostatnich sześciu latach pełnił rolę kapitana w drużynie z Dopiewa. W piłkarskim CV ma dwa awanse do III ligi ze Spartą Oborniki i GKS Dopiewo.

"Rataj" trenuje z zespołem od trzech tygodni i wystąpił w ostatnich dwóch sparingach naszej drużyny z Lipnem Stęszew (3:3) i Kanią Gostyń (3:0). 

Witamy na pokładzie i życzmy owocnej rundy w czerwono-czarnych barwach! W kolejnych dniach zaprezentujemy jeszcze nazwiska czterech nowych graczy, którzy w przyszłej rundzie reprezentować będą barwy Huraganu. (gk)

 powrót

Podobne Newsy

 • Kadra seniorów - przybyli
  14 marca 2024 r.
  Kadra seniorów - przybyli

  Znana jest kadra seniorów naszego klubu, która przystąpi do ligowej rywalizacji już w najbliższą sobotę. Do drużyny w porównaniu do jesieni dołączyło sześciu zawodników.

  Łącznie "na papierze" kadra pierwszego zespołu liczy 26 osób.

  więcej 
 • Kadra seniorów - ubyli
  11 marca 2024 r.
  Kadra seniorów - ubyli

  W przyszły weekend czerwono-czarni zainaugurują rundę wiosenną na boiskach IV ligi. Czas zatem przyjrzeć się ruchom kadrowym. Zaczynamy od zawodników, których wiosną w barwach HP nie zobaczmy.

  więcej 
 • Mateusz Bernaś dołącza do klubowego sztabu
  20 lutego 2024 r.
  Mateusz Bernaś dołącza do klubowego sztabu

  33-letni trener, który przez ostatnie sześć lat pracował w Unii Janikowo wzmocnił kadrę szkoleniową naszego klubu. Posiadający licencję UEFA A szkoleniowiec będzie w Huraganie pełnił dwie funkcje.

  więcej