Szósta gra kontrolna z IV-ligowym TPS na remis

Szósta gra kontrolna z IV-ligowym TPS na remis

Drugi remis w szóstym sparingu zanotowali Huraganiści. Czerwono-czarni zremisowali z IV-ligowym TPS Winogrady Poznań 2:2, prowadząc do przerwy 1:0. Mecz rozegrany został na nowym boisku ze sztuczną nawierzchnią w Poznaniu przy kampusie studenckim na Morasku. Pierwszy mecz ligowy już 15 marca!

Pobiedziszczanie do przerwy prowadzili 1:0 po rzucie karnym z 24 minuty wykonanym przez Bartosza Żołądkiewicza. Chwilę później po pięknym uderzeniu z pierwszej piłki w poprzeczkę trafił Mikołaj Nowak. Rywale również próbowali zdobyć gola ale zawodnik TPS w dobrej sytuacji uderzył bardzo niecelnie.

Pierwsza część meczu była dość ciekawa piłkarsko. Tego samego nie można powiedzieć o drugiej połowie w której było mnóstwo niedokładności z obu stron. Momentami poczynania drużyn były bardzo chaotyczne.

Rywale wyrównali tuż po wznowieniu gry strzałem zza pola karnego. Huragan ponownie na prowadzenie w 72 minucie wyprowadził Łukasz Maciejewski, który wykorzystał zamieszanie w polu karnym ale cztery minuty później znów z dystansu gola zdobyli zawodnicy z Poznania. 

Naszej drużynie, szczególnie w drugich 45 minutach podobnie jak w meczu z Lipnem brakowało skuteczności. Swoje sytuacje miał również zespół z Winograd, ale mecz zakończył się ostatecznie remisem.

Kolejnym sparingowym przeciwnikiem będzie GKS Dopiewo (V liga, 2 m-ce). Mecze rozegrany zostanie w najbliższy sobotę o godzinie 12:00 w Poznaniu przy ulicy Zagajnikowej (kampus Morasko). Terminarz gier kontrolnych oraz szczegóły spotkań dostępne tutaj(gk)

 powrót

Podobne Newsy

 • Seniorski raport zdrowotny
  16 lutego 2024 r.
  Seniorski raport zdrowotny

  Cztery tygodnie treningów za, cztery przed. Huraganiści są na półmetku przygotowań. Zaglądamy do "szatni" aby poinformować jak wygląda sytuacja zdrowotna naszej drużyny.

  więcej 
 • Dramat "Bryla"... Po dwóch tygodniach treningów czas na sparing
  2 lutego 2024 r.
  Dramat "Bryla"... Po dwóch tygodniach treningów czas na sparing

  Dwa tygodnie okresu przygotowawczego mają za sobą piłkarze pierwszej drużyny naszego klubu. Huraganiści zaliczyli w tym czasie sześć intensywnych jednostek treningowych.

  więcej 
 • Seniorzy wrócili do treningów
  22 stycznia 2024 r.
  Seniorzy wrócili do treningów

  W poniedziałek 22 stycznia na pierwszym treningu zimowego okresu przygotowawczego spotkali się seniorzy naszego klubu. Zajęcia poprzedziło spotkanie organizacyjne na którym trener Damian Ludwiczak przedstawił plan działań na najbliższe osiem tygodni pracy.

  więcej