Podsumowanie rundy - młodziki

Podsumowanie rundy - młodziki

Kolejny rok treningów i ligowej rywalizacji drużyny młodzików za nami. Zawodnicy i zawodniczka Huraganu urodzeni w latach 2008-09 podobnie jak inne zespoły w naszym klubie mają za sobą pracowity czas! Miniony okres skrupulatnie podsumował trener Andrzej Ritter:

"Drużyna młodzików zakończyła rozgrywki rundy jesiennej na 3 miejscu, w 10. meczach zdobyła 14 punktów – były to 4 zwycięstwa i 2 remisy i 4 porażki, przy bilansie bramkowym 28-21. Końcowa ocena sezonu to szkolna czwórka. Zespół strzelił dużo bramek, ale tez dużo stracił. W mojej ocenie drużynę stać na więcej, dwie minimalne porażki i dwa remisy pozbawiły drużynę 10 punktów, co mogłoby dać nawet 1 miejsce w grupie i awans do I ligi. Tak się niestety ostatecznie nie stało.

Aby poprawić grę, musimy popracować nad organizacją gry w ataku i szczególnie w obronie oraz wkładać więcej serca w każdy mecz. Poprawy gry nie da się też osiągnąć bez większego zaangażowania wszystkich zawodników w pracę na treningach. W rundzie jesiennej udało się uzupełnić skład drużyny nowymi zawodnikami (po odejściu z drużyny  kilku zawodników jesienią 2019 roku), co będzie bardzo ważne jesienią 2021 roku, kiedy drużyna młodzików przejdzie do kategorii trampkarza starszego i będzie rozgrywać mecze w składach 11-osobowych. Najważniejsze, że udało się rozegrać wszystkie mecze i bez większych problemów zakończyć rozgrywki, za co zawodnikom i ich rodzicom chciałbym gorąco podziękować."

Kadra drużyny młodzików dostępna jest tutaj, a wyniki oraz tabela tutaj. Więcej bieżących, ciekawych informacji dotyczących grup młodzieżowych znaleźć można na oficjalnym profilu naszej Akademii tutaj. Tabele, wyniki oraz terminarze oraz kadry wszystkich grup młodzieżowych w zakładce "Akademia". (gk)

 powrót

Podobne Newsy