Podsumowanie rundy - żaki

Podsumowanie rundy - żaki

Najmłodsza grupa naszego klubu, czyli zespół żaków (roczniki 2012/2013) ma za sobą pracowite półrocze. Podopieczni trenerów Roberta Raszewskiego oraz Przemysława Piechockiego kończący się powoli rok 2020 mogą z pewnością zaliczyć do udanych!

Przypomnijmy, że drużyny żaków nie uczestniczą w rozgrywkach/turniejach organizowanych przez WZPN, w których nie są prowadzone klasyfikacje drużynowe. Minione sześć miesięcy podsumował pierwszy trener czerwono-czarnych Robert Raszewski:

"Drużyna żaków w rundzie jesiennej wzięła udział w 4. turniejach pod patronatem Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej, w trakcie których młodzi Pobiedziszczanie rozegrali kilkanaście meczów. Były to bardzo udane i pożyteczne turnieje dla naszych najmłodszych zawodników. Dodatkowo mali piłkarze rozegrali również kilka gier kontrolnych z zaprzyjaźnionym drużynami z regionu.

Warto dodać że w zespole systematyczne trenuje 20. zawodników, którzy cały czas podnoszą swoje umiejętności piłkarskie. Należy zaznaczyć, że jest to maksymalna ilość osób w drużynie, zgodnie z programem Certyfikacji PZPN w którym bierzemy udział."

Kadra drużyny żaków dostępna jest tutaj. Więcej bieżących, ciekawych informacji dotyczących grup młodzieżowych znaleźć można na oficjalnym profilu naszej Akademii tutaj. Tabele, wyniki oraz terminarze oraz kadry wszystkich grup młodzieżowych w zakładce "Akademia". (gk)

 powrót

Podobne Newsy

 • Podsumowanie weekendu Akademii
  16 kwietnia 2024 r.
  Podsumowanie weekendu Akademii

  W miniony weekend ligowe zmagania w rundzie wiosennej sezonu 2023/2024 rozpoczęły zespoły Akademii Huraganu Pobiedziska. Nasze młodzież wzięła udział zarówno w rozgrywkach ligowych, jak i w turniejach bezwynikowych wśród najmłodszych grup wiekowych.

  więcej 
 • Zebrania z Rodzicami
  5 kwietnia 2024 r.
  Zebrania z Rodzicami

  Wczoraj odbyło się drugie spotkanie Rodziców zawodników w naszej Akademii z przedstawicielami klubu. Udział wzięli Rodzice z zespołów juniora, trampkarza oraz skrzata. Z ramienia klubu tym razem w spotkaniu udział wzięli Grzegorz Krawczyk, Paweł Krawczyk, Mateusz Bernaś oraz Adam Wróblewicz.

  więcej 
 • Młodzież trenuje i czeka na inaugurację rozgrywek
  7 marca 2024 r.
  Młodzież trenuje i czeka na inaugurację rozgrywek

  Wszystkie zespoły młodzieżowe w naszej Akademii od początku roku kalendarzowego zacięcie pracują na treningach, aby jak najlepiej przygotować się do początku rundy wiosennej sezonu 2023/2024.

  więcej