Zapowiedź - sobota, 14:00, Leśnik Margonin - HURAGAN

Zapowiedź - sobota, 14:00, Leśnik Margonin - HURAGAN

Szybciej niż zwykle i po zdecydowanie krótszej przerwie zimowej do ligowej rywalizacji powrócą seniorzy naszego klubu. Od ostatniego meczu o punkty minie dokładnie 91 dni. 

Rundę wiosenną sezonu 2020/21 Huraganiści rozpoczną w Margoninie, na boisku rywala o godzinie 14. Będzie to XVIII koleja V ligi

Już na starcie Pobiedziszczan czeka trudna przeprawa. Miejsce w tabeli rywali nie oddaje potencjału drużyny, która, co należy podkreślić nie rozegrała w minionej rundzie spotkania na własnym trawiastym boisku w Margoninie. Powodem takiego obrotu sprawy były prace remontowe na obiekcie przy ulicy Budzyńskiej.

Wzmocniona doświadczonymi piłkarzami ekipa trenera Cezarego Krukowskiego za cel stawia sobie zdecydowaną poprawę miejsca w tabeli. Do drużyny w przerwie zimowej dołączył m.in. doświadczony 34-letni Patryk Klofik, były zawodnik m.in. Śląska Wrocław czy Zagłębia Lubin.

Jesienią, w meczu otwierającym trwający sezon wygrali 1:0 (0:0) Huraganiści po golu Bartosza Żołądkiewicza, którego w rewanżu na boisku nie zobaczymy. Zachęcamy do przypomnienia sobie spotkania zaglądając na kanał HuraganTV

W Margoninie nasz zespół grał ostatnio w Wielką Sobotę, 20 kwietnia 2019 roku. Wtedy HP również wygrał 1:0 po golu Patryka Jóźwiaka. Skrót meczu dostępny tutaj.

Trenerzy Paweł Kutynia i Jacek Przybylski "na wyjazd" zabierają 20. zawodników. Oprócz wspomnianego Żołądkiewicza zabraknie jeszcze m.in. Przemysława Halasza (kontuzja) i Mateusza Siemińskiego

Sobotnie zawody, które rozpoczną się o godzinie 14:00 na obiekcie rywala poprowadzi trójka sędziów z Kolegium Sędziowskiego z Poznania. Głównym będzie Mateusz Sipura, a pomagać mu będą Tomasz Szlauderbach oraz Jacek Kołodziej.

Przypominamy, że w związku z sytuacją w kraju mecz rozegrany zostanie bez udziału publiczności. Wynik meczu na żywo śledzić będzie można na oficjalnym koncie klubu na Twitter (LINK). (gk)

 powrót

Podobne Newsy